Ця картка поєднує в собі відразу кілька переваг.
Вона мультивалютна. Банк відкриває її власнику відразу кілька рахунків: у гривні, доларах США, євро і англійських фунтах стерлінгів. За її допомогою можна оплачувати покупки на зарубіжних інтернет-сайтах і магазинах без плати за конвертацію. Банк сам вибере рахунок в потрібній валюті і зробить списання.
Вона дуальна. До картки відкриваються паралельно і дебетовий, і кредитний рахунки в гривні. При цьому на залишок власних коштів понад 100 гривень нараховуються 10% річних.
Вона з кешбеком. І у Weekend Card одна з кращих програм його нарахування:
- 1% на всі покупки за рахунок власних коштів;
- 2% на всі покупки в інтернеті;
- 3% на всі покупки у вихідні дні за рахунок кредитних коштів.
Тут немає розділень на категорії, як це зроблено у деяких банків. Плюс кешбек виплачується живими, а не квазі-грошима (бонусами).
Вартість обслуговування – 365 гривень на рік. Однак періодично банк проводить акції, в рамках яких можна оформити картку і отримати безкоштовний перший рік користування.
Назва картки сама говорить про те, для кого вона. Travel з англійської перекладається як «подорож", і «заточена» вона під мандрівників.
Неважливо, як ви волієте переміщатися: автобусом, поїздом чи літаком. За оплату нею квитків на будь-який з видів транспорту банк нараховує до 5% кешбеку «балами мандрівника». Так само, як і за бронювання готелів, авто і просто розрахунки в супермаркетах або на АЗС.
Накопиченими балами можна буде покрити наступні туристичні витрати. Зробити це можна в мобільному додатку Alfa Mobile. Кількість балів, яка заробляється, необмежена. Щоправда, у них є «термін придатності». Вони дійсні протягом року з моменту останньої операції за карткою.
Додаткові переваги картки Travel:
- Відсутність комісії за конвертацію при розрахунках за кордоном.
- Можливість двічі на рік безкоштовно відвідувати бізнес-зали аеропортів за програмою Lounge Key.
Вартість обслуговування – 150 гривень на рік. І ще 150 гривень на місяць банк візьме, якщо у вас буде заборгованість на момент розрахункової дати.
Елітна картка, яка розрахована на заможних людей. Її головна перевага – кредитний ліміт, який може досягати 1 мільйона гривень. З такою фінансовою подушкою безпеки можна не боятися залишитися без грошей навіть в найдорожчому місті світу. А на те, щоб повернути їх, дається два з гаком місяці – пільговий період становить до 67 днів.
З привілейованих функцій варто відзначити безкоштовний доступ в більш ніж 700 VIP-залів очікування аеропортів по всьому світу за програмою Lounge Key. Для тих, хто подорожує на авто, є цілодобова допомога на дорозі за програмою Auto Assistance: евакуація; доставка палива; запуск двигуна від стороннього джерела тощо. Втім, все це далеко не безкоштовно.
Вартість обслуговування – 10 000 гривень на рік.
Ця картка також розрахована на тих, хто багато подорожує. Її власнику доступний кредитний ліміт, який може досягати 200 000 гривень, і два місяці пільгового періоду на його погашення (до 62 днів). У комплекті з нею оформляється річний поліс туристичного страхування, що також є незамінним при закордонних поїздках.
Особлива «фішка» картки в тому, що вона дозволяє без відсотків знімати готівку за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу, а також здійснювати покупки без плати за конвертацію. Говорячи простіше – економити на комісіях.
Додаткові бонуси:
- доступ в MasterCard Lounge аеропорту Бориспіль;
- можливість отримувати знижки від партнерів MasterCard по всьому світу.
Вартість обслуговування – 500 гривень на рік.