0 800 307 555
0 800 307 555

Найкращі платні кредитні картки

В чому їх переваги або за що банки беруть гроші

Кредитні картки є зручним, надійним платіжним засобом і наділені багатьма корисними функціями. При цьому більшість з них безкоштовні у випуску і обслуговуванні. І це чудово. Але є клієнти, готові доплачувати за додаткові властивості кредиток. Для них банки випускають картки, за обслуговування яких беруть від кількох сотень до кількох тисяч гривень на рік. Finance.ua підібрав кілька цікавих платних карток і розповів, в чому їх переваги.
Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
365 грн
 • Кешбек до 3%
 • Відсоток на залишок - 10%
 • Безкоштовне смс сповіщення
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

Ця картка поєднує в собі відразу кілька переваг.

Вона мультивалютна. Банк відкриває її власнику відразу кілька рахунків: у гривні, доларах США, євро і англійських фунтах стерлінгів. За її допомогою можна оплачувати покупки на зарубіжних інтернет-сайтах і магазинах без плати за конвертацію. Банк сам вибере рахунок в потрібній валюті і зробить списання.

Вона дуальна. До картки відкриваються паралельно і дебетовий, і кредитний рахунки в гривні. При цьому на залишок власних коштів понад 100 гривень нараховуються 10% річних.

Вона з кешбеком. І у Weekend Card одна з кращих програм його нарахування:

 • 1% на всі покупки за рахунок власних коштів;
 • 2% на всі покупки в інтернеті;
 • 3% на всі покупки у вихідні дні за рахунок кредитних коштів.

Тут немає розділень на категорії, як це зроблено у деяких банків. Плюс кешбек виплачується живими, а не квазі-грошима (бонусами).

Вартість обслуговування – 365 гривень на рік. Однак періодично банк проводить акції, в рамках яких можна оформити картку і отримати безкоштовний перший рік користування.

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
150 грн
 • Доставка карти фахівцем Банку
 • Кешбек 2% балами мандрівника за кожну витрачену гривню
 • Десять безкоштовних візитів в бізнес-зали за програмою LoungeKey в рік
 • Десять безкоштовних проходів через FastLine в аеропорту «Бориспіль»
 • 50% знижки на поїздки в / з аеропортів «Бориспіль» та «Київ» на Uber
 • Без комісії за конвертацію валюти при розрахунках за кордоном
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Назва картки сама говорить про те, для кого вона. Travel з англійської перекладається як «подорож", і «заточена» вона під мандрівників.

Неважливо, як ви волієте переміщатися: автобусом, поїздом чи літаком. За оплату нею квитків на будь-який з видів транспорту банк нараховує до 5% кешбеку «балами мандрівника». Так само, як і за бронювання готелів, авто і просто розрахунки в супермаркетах або на АЗС.
Накопиченими балами можна буде покрити наступні туристичні витрати. Зробити це можна в мобільному додатку Alfa Mobile. Кількість балів, яка заробляється, необмежена. Щоправда, у них є «термін придатності». Вони дійсні протягом року з моменту останньої операції за карткою.

Додаткові переваги картки Travel:

 • Відсутність комісії за конвертацію при розрахунках за кордоном.
 • Можливість двічі на рік безкоштовно відвідувати бізнес-зали аеропортів за програмою Lounge Key.

Вартість обслуговування – 150 гривень на рік. І ще 150 гривень на місяць банк візьме, якщо у вас буде заборгованість на момент розрахункової дати.

Кредитний ліміт
До 1 000 000 грн
Пільговий період
До 67 діб
Обслуговування
10 000 грн
 • Безкоштовне смс сповіщення
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Елітна картка, яка розрахована на заможних людей. Її головна перевага – кредитний ліміт, який може досягати 1 мільйона гривень. З такою фінансовою подушкою безпеки можна не боятися залишитися без грошей навіть в найдорожчому місті світу. А на те, щоб повернути їх, дається два з гаком місяці – пільговий період становить до 67 днів.

З привілейованих функцій варто відзначити безкоштовний доступ в більш ніж 700 VIP-залів очікування аеропортів по всьому світу за програмою Lounge Key. Для тих, хто подорожує на авто, є цілодобова допомога на дорозі за програмою Auto Assistance: евакуація; доставка палива; запуск двигуна від стороннього джерела тощо. Втім, все це далеко не безкоштовно.

Вартість обслуговування – 10 000 гривень на рік.

Кредитний ліміт
10 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
500 грн
 • Безпечні мандри з полісом страхування для подорожуючих
 • Програма винагород Mastercard
 • Безконтактна преміальна карта Platinum Mastercard
 • Безкоштовний доступ в бізнес зал Mastercard Lounge міжнародного аеропорту «Бориспіль»
 • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів в банкоматах в усьому світі
 • Без комісії за конвертацію валюти при покупках за кордоном
 • Розстрочка на 24 місяці із пільговим періодом 3 місяці на покупки від 500 грн. у магазинах-партнерах.
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Ця картка також розрахована на тих, хто багато подорожує. Її власнику доступний кредитний ліміт, який може досягати 200 000 гривень, і два місяці пільгового періоду на його погашення (до 62 днів). У комплекті з нею оформляється річний поліс туристичного страхування, що також є незамінним при закордонних поїздках.

Особлива «фішка» картки в тому, що вона дозволяє без відсотків знімати готівку за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу, а також здійснювати покупки без плати за конвертацію. Говорячи простіше – економити на комісіях.

Додаткові бонуси:

 • доступ в MasterCard Lounge аеропорту Бориспіль;
 • можливість отримувати знижки від партнерів MasterCard по всьому світу.

Вартість обслуговування – 500 гривень на рік.