0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитні картки з найкращим пільговим періодом

Кредитки, за якими можна довго не платити

Пільговий період - одна з ключових функцій будь-якої кредитної картки. Він визначає термін безкоштовного користування кредитним лімітом. Багато хто, ясна річ, враховує це при виборі картки. Щоб ви не витрачали час на вивчення всіх цих нудних "карткових" договорів, Finance.ua підібрав для вас кредитки з найбільшим пільговим періодом.
 • Що таке пільговий період

  Пільговий (або грейс-) період – термін, протягом якого власник кредитки може не платити (або платити за пільговим тарифом) за користування грошима банку. У більшості банків він становить 55-60, у деяких – до 90 днів. Поширюється він, як правило, тільки на безготівкові операції – оплату товарів і послуг в торговельних мережах та інтернеті. У рідкісних випадках – і на зняття готівки.

  Щоб максимально ефективно використовувати пільговий період, потрібно розуміти, як він рахується. Річ у тім, що тут у кожного банку може бути своя методика. Одні починають відлік пільгових днів з першого числа місяця, інші – з моменту укладення карткового договору, треті – з якоїсь іншої конкретної дати. Те ж стосується умов його продовження. За одними картками для цього потрібно погасити всю поточну заборгованість, за іншими – лише борг, який був станом на конкретну дату. Все це обов'язково потрібно з'ясувати при оформленні картки. Інакше ви, самі того не знаючи, ризикуєте випасти з пільгового періоду, що може призвести до виплати зайвих відсотків.

Кредитна картка monobank

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Призер FinAwards 2020
 • Огляд картки від Finance.ua
 • Безкоштовне оформлення і обслуговування
 • Кешбек до 20% на певні категорії покупок
 • Безкоштовна доставка карток кур'єром: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та Запоріжжя
 • Зняття готівки в будь-якому банкоматі за єдиними вигідними тарифами
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Відлік пільгових днів стартує з початку місяця. Щоб не випасти з періоду, заборгованість за попередній місяць треба погасити до кінця поточного. Тобто пільговий період по цій картці може досягати 62 днів. Якщо, наприклад, зробити покупку 1 липня, то погасити борг банку по цій розтраті треба до 31 серпня. Найзручніше це зробити в мобільному додатку з картки будь-якого іншого банку. Можна також скористатися терміналами iBox. Комісії за поповнення не буде в обох випадках.

Кредитна картка Freecard gold від Банку Кредит Дніпро

Кредитний ліміт
До 1 000 000 грн
Пільговий період
До 67 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Преміальна картка типу Gold з чипом та безконтактною технологією
 • Мультивалютна картка (UAH, USD, EUR, GBP, RUB)
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa

Пільговий період по картці стартує з початку місяця і може доходити до 67 днів. Річ у тім, що у картки цікава система погашення: заборгованість за попередній місяць потрібно погасити до 5 числа наступного. Тобто, купивши щось 1 липня, розрахуватися по цій розтраті треба до 5 вересня.

Кредитна картка «ВсеМожу» від ПУМБ

Кредитний ліміт
До 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів в банкоматах в усьому світі
 • Щомісячний платіж – лише 3% від використаної суми кредиту
 • Акція Ловіть кешбек від Eldorado та ПУМБ
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Пільговий період по даній картці становить до 62 днів. Починається він 10, 20 або 30 числа місяця, в якому виникла заборгованість, в залежності від обраної клієнтом розрахункової дати. Що до погашення боргу, то розрахуватися за покупки, зроблені в поточному місяці, доведеться до 30 числа наступного.

Кредитна картка Card Blanche White від Ідея Банку

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 92 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Вибір клієнтів FinAwards 2020
 • Кешбек до 10%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Пільговий період стартує з початку місяця. У цієї картки він найдовший – до 92 днів. Але, знову-таки, з однією важливою обмовкою – він може бути таким тільки перший раз. Всі наступні – до 62 днів. Погасити заборгованість за попередній місяць потрібно встигнути до кінця поточного.

Кредитна картка EasyPay від Банку Форвард

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Пільговий період
До 90 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Кредитний ліміт при оформленні до 50 000 грн, у подальшому може бути збільшений до 100 тис. грн.
 • Пільговий період на першу операцію - 90 днів, на всі наступні - до 60 днів
 • Безкоштовна доставка, випуск та обслуговування
 • Оплата та поповнення без комісії понад 2 000 популярних послуг на сайті EasyPay.ua
 • Кешбек на всі операції. Вперше - кешбек при оплаті комунальних послуг (крім сайту EasyPay)
Платіжна система MasterCard

Пільговий період стартує з початку місяця. Банк заявляє досить значний термін його тривалості – до 90 днів. Він і справді може бути таким, але лише в перший раз – після оформлення картки. Починаючи з другого, він складе до 60 днів, що теж непогано. Гасити борг по картці треба до розрахункової дати, яка відповідає даті підписання договору. Наприклад, якщо він був підписаний 7 вересня, то внести потрібну суму до 7 числа кожного наступного місяця користування лімітом.