Кредитні картки з найкращим пільговим періодом

Кредитки, за якими можна довго не платити відсотки

Пільговий період (або грейс-період) — одна з ключових функцій будь-якої кредитної картки. Він визначає термін безкоштовного користування кредитним лімітом. Багато хто, звичайно ж, враховує це при виборі картки. Щоб ви не витрачали час на вивчення всіх цих нудних «карткових» договорів, Finance.ua підібрав для вас кредитки з найбільшим пільговим періодом.
 • Що таке пільговий період

  Пільговий (або грейс-) період – термін, протягом якого власник кредитки може не платити (або платити за пільговим тарифом) за користування грошима банку. У більшості банків він становить 55-60, у деяких – до 90 днів. Поширюється він, як правило, тільки на безготівкові операції – оплату товарів і послуг в торговельних мережах та інтернеті. У рідкісних випадках – і на зняття готівки.

  Щоб максимально ефективно використовувати пільговий період, потрібно розуміти, як він рахується. Річ у тім, що тут у кожного банку може бути своя методика. Одні починають відлік пільгових днів з першого числа місяця, інші – з моменту укладення карткового договору, треті – з якоїсь іншої конкретної дати. Те ж стосується умов його продовження. За одними картками для цього потрібно погасити всю поточну заборгованість, за іншими – лише борг, який був станом на конкретну дату. Все це обов'язково потрібно з'ясувати при оформленні картки. Інакше ви, самі того не знаючи, ризикуєте випасти з пільгового періоду, що може призвести до виплати зайвих відсотків.

Кредитна картка «ВсеМожу» ПУМБ

Кредитний ліміт
До 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Бронзовий призер FinAwards 2021 «Найкраща кредитна картка»
 • Пільговий період до 62 днів на покупки карткою і комуналку в ПУМБ online
 • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу
 • Щомісячний платіж - всього 3% від використаної суми кредиту
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Полюбляєте безкоштовно користуватися банківськими грошима? Тоді вам точно сподобається кредитна картка «ВсеМожу» від ПУМБ. Крім пристойного пільгового періоду (до 62 днів), банк пропонує оформити розстрочку на покупки в магазинах-партнерах від 500 гривень терміном на 24 місяці. При цьому, за перші три місяці її дії нічого платити не доведеться — діє пільговий період. Додаємо до цього безкоштовне зняття готівки за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу, а також кешбек, який може досягати 50% (максимальна сума – 500 гривень на місяць), і отримуємо універсальну кредитку на всі випадки життя. Якщо вам мало, то ось ще один потужний аргумент на користь цієї картки. З «ВсеМожу» щомісяця можна економити до 5% (додатково утримується податок 19.5%), оплачуючи комунальні послуги за допомогою мобільного додатку ПУМБ онлайн. Просто виберіть кешбек-категорію з комунальними платежами і починайте економити прямо зараз.

Кредитна картка «O.Картка» O.Bank

Кредитний ліміт
1 000 - 50 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • 0% комісія за конвертацію;
 • 0,5% комісія - перекази та зняття готівки;
 • Бескоштовне поповнення;
 • 5% на залишок власних коштів.
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Ця картка – один з рекордсменів за тривалістю пільгового періоду. Оформивши «О.Картку» від O.Bank і вперше скориставшись грейс-періодом, грошима можна буде безкоштовно користуватися 120 (!) днів. Вдруге він триватиме вже 92, а всі наступні — 62 дні, що теж дуже непогано. Любителі онлайн-шопінгу оцінять «О. Картку» за приємний кешбек, який можна заробити, отоварюючись онлайн. Якщо витрачати при цьому кредитні гроші, він буде 5%, якщо свої — 2%. Щоправда, тут є кілька категорій-винятків, в яких він не нараховується: оплата комуналки, поштові послуги, транспорт і паркування. Картка безкоштовна у випуску та обслуговуванні, і замовити її можна, не виходячи з дому, в мобільному додатку O.Bank, що вкрай зручно, а сьогодні, під час пандемії, ще й безпечно.

Кредитна картка «Sportbank» sportbank

Кредитний ліміт
1 000 - 100 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Бронзовий призер FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка»
 • Бронзовий призер FinAwards 2023 «Народний банк»
 • Срібний призер FinAwards 2022 «Краща кредитна картка»
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Реальна річна відсоткова ставка за карткою 121,77% річних
 • До 20% кешбеку за категоріями банку та партнерів щомісяця
 • Можливість отримати бонус до 500 грн за запрошеного друга
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Спортивна картка в усіх відношеннях. Зі старту банк дає «марафонський» перший пільговий період в 120 днів, і 62 дні на всі наступні. Плюс щедро заохочує всіх клієнтів, які ведуть активний спосіб життя, нараховуючи 10% кешбеку на покупки в спортивних магазинах, спортклубах, секціях, студіях танців, а також в боулінгу та більярді. Кешбек однаково нараховується як на власні, так і на кредитні кошти. Крім спорту, є й інші популярні категорії (від банку і партнерські), які можна обирати щомісяця на свій розсуд.

Залучати нових клієнтів банку допомагає вигідна реферальна програма. Чим більше друзів залучить до банку власник картки, тим більше він заробить за кожного «новачка»: за перших двох платять по 55 гривень «брудними» (з вирахуванням 18% прибуткового податку і 1,5%), за третього – вже 65 гривень, за шостого – 75. Починаючи з 51-го залученого – по 105 гривень за кожного. Для клієнтів, які полюбляють тримати залишки на картках, sportbank нараховує 5,55% річних. Загалом, кредитна картка «Sportbank» дає відмінний стимул тримати у формі і себе, і своїх друзів.

Кредитна картка «Monobank» monobank | Universal Bank

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Переможець FinAwards 2023 «Найкращий мобільний банк»
 • Переможець FinAwards 2022 «Народний банк»
 • Переможець FinAwards 2022 і срібний призер FinAwards 2023 «Найкраща кредитна картка»
 • Огляд картки від Finance.ua
 • Безкоштовне оформлення і обслуговування
 • Кешбек до 20% на певні категорії покупок
 • Безкоштовна доставка карток кур'єром: Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів та Запоріжжя
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

За чорною кредиткою mono пільговий період становить до 62 днів. Непогано, звичайно, але на ринку цим сьогодні мало кого здивуєш. Картка потрапила в добірку тому, що є спосіб багаторазово його збільшити. Просто оформляєте в одному з сотень магазинів-партнерів monobank безкоштовну розстрочку –«Купівлю частинами». Вона дозволяє розтягнути термін виплати до 24 місяців. Це, звичайно, не пільговий період в чистому вигляді. Але це послуга, яка також дозволяє розподіляти навантаження на бюджет при купуванні без будь-яких додаткових витрат.

Кредитна картка «Freecard gold» Банку Кредит Дніпро

Кредитний ліміт
До 1 000 000 грн
Пільговий період
До 67 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Преміальна картка типу Gold з чипом та безконтактною технологією
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave Платіжна система Visa Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Пільговий період за карткою стартує з початку місяця і може доходити до 67 днів. Річ у тому, що у «Freecard gold» цікава система погашення: заборгованість за попередній місяць потрібно погасити до 5 числа наступного. Тобто, купивши щось 1 липня, закрити борг за карткою потрібно до 5 вересня. Ще однією її перевагою є мультивалютність: одна картка дає доступ до п'яти рахунків у різних валютах: гривня, долар США, євро, англійський фунт і російський рубль.