0 800 307 555
0 800 307 555

Як заробити на кредитці

Якщо ви клієнт Приватбанку

Приватбанк видав клієнтам майже 20 мільйонів платіжних карток. І багато з тих, у кого вони на руках, втрачають просту можливість заробити. Ця розсилка зможе це виправити. Зробивши кілька нескладних дій, ви будете отримувати додатковий прибуток. По суті, це гроші, які тепер вже майже ваші. Їх треба тільки взяти.

Власник картки може щомісяця отримувати від банку відсоток на залишок грошей, які лежать на картці. Приватбанк платить 7% річних від залишку на картці, але лише тим, хто увімкне це налаштування в інтернет-банку. Це частково захищає гроші на картці від інфляції, яка, за прогнозами Світового банку, цього року становитиме 10%.

Хто може отримувати відсоток на залишок

Відсоток на залишок можуть отримувати власники карток «Універсальна» та «Універсальна Gold» (це стандартні кредитки Привату), Карток для виплат, Карток юніора і карток MasterCard World. Для віртуальних карток відсоток не нараховується.

Відсоток на залишок для зарплатної картки вийде увімкнути, якщо це передбачено в договорі банку з підприємством. У будь-якому разі, краще спробувати увімкнути цю послугу для своєї картки. Якщо на картці періодично лежать ваші гроші, ви почнете заробляти.

Як увімкнути нарахування відсотка

Є кілька способів увімкнути «депозитну властивість картки» — так називають в банку відсоток на залишок:

  1. В інтернет-банку Приват24 у меню «Мої рахунки» → «Управління карткою/рахунком» → «Нарахування % на залишок за карткою» (відеоінструкція).
  2. В терміналі самообслуговування (відео) або в банкоматі (відео).
  3. Зателефонувавши до колл-центру за безкоштовним номером телефону 3700.

Нюанси дрібним шрифтом

 
  • Залишок нараховується за кожен день, коли на картці було не менше ніж 100 грн власних коштів.
  • З відсотків на залишок банк автоматично вирахує податок 18% + 1,5% військового збору. Податок вирахують тільки з нарахованих відсотків, а не з усієї суми. Відсотки від пенсії, зарплати, стипендії, соціальних виплат не оподатковуються.

Якщо ви не клієнт Привату

Багато банків не хочуть платити клієнтам, якщо ті самі того не попросять. Найкраще зв'язатися з менеджером в своєму банку і дізнатися, що треба зробити, щоб отримувати відсоток на залишок за карткою. Якісь банки запропонують щоразу перераховувати гроші з картки на якийсь спеціальний рахунок (наприклад, «Дохідний сейф» в Альфа-банку), але в деяких банках потрібно лише активувати послугу і отримувати відсотки без додаткових зусиль.

Наприклад, така система діє в Монобанку — щоб отримувати 10% річних на залишок за карткою, потрібно не забути активувати цю послугу в налаштуваннях програми. Якщо у вас ще немає стильної чорної картки першого в Україні банку без відділень, ви можете замовити її на Finance.ua. Видача картки безкоштовно, плати за обслуговування теж немає. Крім того, жителям Києва її принесуть особисто в руки кур'єром.

Якщо ви раптом ще не клієнт Приватбанку — найпопулярнішого банку України, радимо стати ним прямо зараз.

Замовити безкоштовно кредитну картку Приватбанку можна тут:

Кредитний ліміт
До 50 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Срібний призер FinAwards 2023 «Найкращий мобільний банк»
  • Безкоштовне смс сповіщення
  • Акція Відпустка не закінчується!
  • Акція Круті подарунки до Дня знань із Mastercard!
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay