Картки для тих, хто багато витрачає

Недоотримуєте кешбек через обмеження банків? «Фінанси.ua» підібрав картки для вас

Більше витрат - вища сума кешбеку? І так і ні. У більшості банків є обмеження на виплату кешбеку. Найпоширеніша сума - 500 гривень. Щоб отримати стільки, потрібно витратити 12-25 000 гривень. Якщо витрачаєте більше, випустіть картку, по якій нараховуються бали в програмі MasterCard Rewards. Ви отримаєте бали на всі покупки, які підходять під умови банку, незалежно від суми. За накопичені бали вибираєте подарунки.
Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 20 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
300 грн
  • Безкоштовне смс сповіщення
Картка з чіпом Платіжна система MasterCard

Українська "дочка" Credit Agricole нараховує 10 балів за будь-яку покупку товарів або послуг. Хоч в інтернеті, хоч в офлайні. Фокус у тому, щоб вибрати правильну картку. Рекомендація «Фінанси.ua» – кредитна картка World.

Кредитний ліміт
До 75 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Карта оформляється в різних валютах безкоштовно
  • Персональне обслуговування в Gold клубі за 20 грн на місяць
  • Відсоток на залишок - 7%
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

У Приватбанку, щоб отримувати бали MasterCard, потрібно трохи поклопотатися. Якщо у вас картка «Універсальна», то до неї потрібно випустити додаткову класу World. Бали нараховуються на будь-які витрати за кордоном, включаючи покупки в закордонних інтернет-магазинах. Якщо ви регулярно буваєте за кордоном, або часто купуєте щось в інтернеті, 100 гривень за випуск додаткової картки окупляться дуже швидко. Тим, у кого картки Platinum, потрібно просто зареєструватися в програмі. Або зателефонувати в «Консьєрж-сервіс».

Ще одна відмінність програми MasterCard Rewards – бали нараховуються на покупки за рахунок як власних коштів, так і кредитного ліміту. Кращий результат виходить, якщо витрачати кредитний ліміт. Ви отримаєте не тільки бали на подарунки, а й пасивний дохід на суму запланованих витрат. Ось як заробити на кредитній картці.