0 800 307 555
0 800 307 555

Вклади для військовослужбовців: що пропонують банки

Огляд Finance.ua

Збройні сили України, Національна гвардія, сили територіальної оборони й інші формування, що борються за свободу України після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну – найшанованіші в країні. Усі прагнуть їм допомогти та посприяти. Не залишилися осторонь і банки.
Зміст

Одразу кілька банків, бажаючи бачити захисників країни серед своїх клієнтів, розробили спеціальні депозитні програми. Finance.ua вивчив чинні пропозиції на ринку.

Вклад «Захисник України» від Укрексімбанку

Внесок розрахований на тих, хто готовий серйозно працювати з Укрексімбанком. Адже мінімальна сума, на яку можна оформити депозит «Захисник України», – 25 тис. гривень, 1 тис. доларів або 1 тис. євро. Але водночас за цим вкладом пропонуються найкращі умови серед усієї депозитної лінійки банку.

Термін дії депозитного договору – від 1 місяця (31 днів) до 10 років (3650 днів).

Поповнення депозиту не передбачене. Виплата відсотків – щомісячна.

Можливість відкриття вкладу у мобільному застосунку.

Процентні ставки:

  • у гривні – від 13,50% на 1-3 місяці до 17,50%* терміном від одного року до 10 років;
  • у доларах – від 1,15% на 1-3 місяці до 2,70%* терміном від одного року до 10 років;
  • в євро – від 0,20% на 1-3 місяці до 1,05% терміном від одного року до 10 років.

* – процентні ставки вказані з врахуванням бонусу за відкриття вкладу у мобільному застосунку.

Система додаткових бонусів за вкладом «Захисник України»:

  • у разі пролонгації договорів на новий термін (від трьох місяців до 10 років) процентна ставка у гривні збільшується на 0,3%, а в доларах США – на 0,05%;
  • при оформленні банківського вкладу онлайн або при пролонгації в мобільному застосунку Enter Exim (на строк від одного місяця до 10 років) процентна ставка у гривні збільшується на 1%, а в доларах США – на 0,1%.

Ці бонуси підсумовуються.

Вклад «Мій захисник» від Ощадбанку

Ощадбанк пропонує військовослужбовцям відкрити вклад «Мій захисник» у гривні строком на 3 або 6 місяців під процентну ставку 13% і 14% річних відповідно.

  • Мінімальна сума вкладу – 5 тис. грн.
  • Максимальна сума – не обмежена.
Допускається поповнення на суму щонайменше 1 тис. гривень.

Вклад «Воїнам України» від Полікомбанку

Чернігівський банк Полікомбанк пропонує відкрити вклад із назвою «Воїнам України» у трьох валютах: гривні, доларах США та євро.

Вклади відкриваються на 3 або 12 місяців.

Процентні ставки:

  • у гривні – 15,5% та 17% відповідно при щомісячній виплаті відсотків, 15,7% та 18,3% при виплаті відсотків наприкінці строку;
  • у доларах США та євро – відповідно 0,2% та 2,5% для щомісячної виплати, 0,2% та 2,6% – при виплаті відсотків наприкінці терміну.

Мінімальна сума депозиту – 5 тис. гривень / 200 дол. / 200 євро.

Поповнення можливе, за винятком останнього місяця дії договору.

Вклад «Слава Героям» від ПриватБанку

Банк, що раніше славився широкою палітрою вкладів, зараз незвичайно скромний у своїх пропозиціях.

Для військовослужбовців банк запропонував вклад «Слава Героям» строком лише на 12 місяців під 14% річних з можливістю поповнення та щомісячною виплатою відсотків.

Що варто зазначити: відкрити вклад у банку зможуть не всі військовослужбовці, а лише ті, хто отримує цільові виплати за зарплатними проєктами.

Максимальна сума вкладу обмежена в 500 тис. гривень.

Вклад «Військовий» від Укргазбанку

Якщо в ПриватБанку пропонується оформити вклад лише на 12 місяців і тільки в гривні, то в іншому державному банку – Укргазбанку – від різноманітності умов розбігаються очі.

Тут можна оформити вклад як у гривні, так і в доларах США. Термін дії депозиту може бути від 1 місяця до двох років.

Процентні ставки у гривні – від 11% терміном 1-3 місяці до 18% на 18-24 місяці. У доларах США – від 0,35% на 1–3 місяці до 1,25% на 18–24 місяці.

Можна оформити вклад як з щомісячною виплатою відсотків, так і з виплатою в кінці терміну.

Мінімальна сума вкладу – 1 тис. гривень чи 100 доларів США, що дуже демократично.

Про що слід пам'ятати: в Укргазбанку автоматично включається автопролонгація. Якщо клієнт заздалегідь не відмовився від продовження, то по закінченню депозит буде автоматично продовжений на той самий термін.

Вклад «Дохідний з поповненням» від Кристалбанку

Деякі банки пішли іншим шляхом. Не створюючи спеціальний продукт під клієнтів-військовослужбовців, вони додали до наявних продуктів додаткові умови. Зокрема, таким шляхом пішов Кристалбанк.

Військовослужбовцям, а також членам їхніх сімей при оформленні депозиту «Дохідний з поповненням» строком на 6 та 12 місяців додається 0,5% до чинної на момент оформлення процентної ставки.