0 800 307 555
0 800 307 555

Купівля ОСЦПВ в monobank – швидко, просто, зручно

Втім, як і все інше

monobank повсякчас додає до свого додатку нові функції, перетворюючи його на потужний центр надання фінансових послуг. Все, що стосується послуг банківських – грошові перекази, оплата комуналки, штрафів, податків, поповнення телефонів, оформлення депозитів, кредитів, розстрочок – це і багато іншого в ньому є вже давно. Причому ці послуги не просто працюють, а відточені і вилизані до блиску. В їхньому мобільному додатку всі ці функції реалізовані набагато зручніше, ніж в більшості десктопних інтернет-банках. І ось тепер у monobank з'явився перший небанківський сервіс – купівля полісу ОСЦПВ. Ми з'ясовували, як він працює.

25 червня всі користувачі monobank отримали таке повідомлення:

У ньому йшлося про те, що тепер mono разом з компанією Polis.ua продає поліси автоцивілки від 9 перевірених страхових компаній:

 • Кредо;
 • Євроінс;
 • Оранта;
 • Вусо;
 • ТАС;
 • АРХ;
 • Арсенал страхування;
 • Альфа страхування;
 • УНІКА.

Сервіс доступний у вкладці «Ще» —> «ОСЦПВ». При натисканні кнопки «Новий поліс» додаток запропонує купити новий або додати існуючий поліс. Якщо вибрати другий варіант, то після введення номера авто програма сама підтягне номер полісу, збереже його і нагадає про те, що час купувати новий.

Приблизно те саме на початку буде відбуватися і якщо вибрати «Купити ОСЦПВ». Ви вводите номер авто, програма повідомляє про те, що у вас є чинний поліс (якщо він є) і пропонує його зберегти. Але поруч з'явиться кнопка «Купити поліс заздалегідь». Натиснувши на неї, потрібно буде вказати дані авто для розрахунку вартості полісу. Можна вказувати всі параметри вручну – «Пошук за параметрами авто» – але набагато простіше знову вказати номер авто, і система підтягне основні реквізити сама. Перевіряємо їх і тиснемо «Продовжити».

Далі йдуть дані, які потрібно вказати вручну:

 • місто реєстрації власника автомобіля;
 • розмір франшизи (0, 1500 грн або 2500 грн);
 • додатковий ліміт (при бажанні);
 • пільги, якщо є.

Отримавши всі ввідні, програма запропонує на вибір кілька варіантів страховок. Як видно, різниця в ціні може бути більш ніж удвічі:

Біля назви страхової є кнопка –ℹ (в кружечку). Натиснувши на неї, можна отримати коротку довідку про кожну компанію:

Якщо умови влаштовують, тиснемо «Продовжити» і підтверджуємо оплату полісу:

Після цього електронний поліс надішлють на електронну пошту.

Варто також зауважити, що покупка поліса ОСЦПВ через monobank ніяк його не здорожує. Для прикладу ми порівняли ціну автоцивілки від СК «ТАС» при її купівлі в додатку та на сайті компанії. Вказавши аналогічні дані, ми отримали такий же результат, що і в додатку:

Тільки у monobank набагато простіша оплата: для цього буде потрібно буквально кілька кліків у додатку.

 

Більше того, при купівлі автоцивілки в monobank, ви отримуєте кілька бонусів. По-перше, на наступний місяць після купівлі полісу і буде доступна до вибору категорія кешбеку «Авто і АЗС», яка буде доступна для вибору протягом року (іншим клієнтам вона буде доступна періодично). Це буде дуже доречно, якщо ви багато витрачаєте на обслуговування авто або пальне – можна непогано заробити на кешбеку. По-друге, при продовженні полісу ви отримаєте знижку – 10%.

Резюме

В monobank вкотре довели, що «виводять в люди» тільки якісний, доведений до розуму сервіс, без «багів» і «косяків». Клієнт отримав зручний інструмент, який буде замість нього стежити за актуальністю полісу і нагадувати про термін його давності. Не кажучи вже про те, що електронний поліс ОСЦПВ – це сучасно і модно – не потрібно возити з собою зайві папірці, їхати в страхову, а купити його можна буквально в кілька натискань на екран смартфона. Єдине, до чого поки можна прискіпатися, це список страховиків. Хотілося б, щоб він був довшим. Але він, швидше за все, буде поповнюватися.