Радабанк

Голова правління
Стоянов Сергій Борисович

Голова правління Радабанку з 2011 року. Досвід роботи в банківській сфері 23 роки.

Починав банківську кар'єру в 1993 році у банку «Новий», де пройшов шлях від економіста до голови правління.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 49054, Днiпропетровська область, Дніпро, пр. А. Поля, 46
  • Код банку (МФО)306500
  • Ліцензія НБУ166, 14.11.2011
  • EmailContactCenter@radabank.com.ua
  • ЄДРПОУ21322127
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

АТ «АБ« Радабанк »- це універсальний комерційний банк, що надає повний комплекс фінансових рішень, продуктів і послуг корпоративним клієнтам, підприємцям середнього і малого бізнесу і приватним особам. Банк володіє солідним практичним досвідом, стійким фінансовим становищем, сучасну технологічну базу і висококваліфікованої командою. АТ «АБ« Радабанк »працює на підставі ліцензії НБУ № 166 від 14.11.2011 р Є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та є членом Незалежної Асоціації банків України.

У лютому 2017 року НБУ погодив збільшення Статутного Капіталу АТ «АБ« Радабанк »до 200 мільйонів гривень. Це сталося за рахунок додаткових внесків Акціонерів Банку на 69 млн. Гривень, шляхом проведення додаткової емісії акцій. У листопаді 2018 року року Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило АТ «АБ« Радабанк »довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaAA інвестиційної категорії з прогнозом« стабільний ».

Акціонерне Товариство «Акціонерний Банк« Радабанк »зареєстрований в грудні 1993 року в Хмельницькому під назвою« Міжгалузевий комерційний Земельний банк «Агрос». У 1997 році назва була змінена на «Радабанк», а головний офіс переїхав до Дніпропетровська.

Акціонери: Городницький Володимир Ігорович (54,565%), Городницька Тетяна Ігорівна (30,205%), Городницький Ігор Зіновійович (13,43%) і Сисенко Вадим Анатолійович (1,8%).

Банк пропонує широкий вибір депозитних і кредитних програм як для юридичних, так і для фізичних осіб. А також різноманітні карткові продукти та інші банківські послуги, і сервіси.

За час роботи АТ «АБ« Радабанк »зарекомендував себе як один з найнадійніших банків України.
Офіційна інформація.