0 800 307 555
0 800 307 555

monobank

Голова правління
Старомінська Ірина Олександрівна

Голова правління Universal Bank з 1 лютого 2017 року.

Упродовж своєї трудової діяльності обіймала наступні посади: першого заступника голови правління, виконуючого обов’язки голови правління банку, голови правління банку, заступника голови правління банку ПАТ «Таскомбанк», члена правління ПАТ «Універсал банк».

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 04114, Київ, вул. Автозаводська, 54/19
  • Код банку (МФО)322001
  • Ліцензія НБУ92, 10.10.2011
  • ЄДРПОУ21133352

Про банк

monobank — роздрібний продукт АТ «Універсал Банк», який виник у рамках співпраці з командою Fintech Band. У рамках monobank випускаються кредитні картки для клієнтів, є можливість розмістити депозити й отримати інші послуги, а найкращий мобільний додаток зробить управління фінансами максимально зручним. monobank працює тільки на мобільних пристроях.

Ми розвиваємо кредитування населення України і переконані, що послуги, які нами надаються, найкращим чином вплинуть на купівельну спроможність громадян, що сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.

«Наш новий проект дозволив забезпечити клієнтів прогресивним інструментом персонального банкінгу, надзвичайно вигідним і конкурентоспроможним на ринку кредитних послуг», — Ірина Старомінська, Голова Правління АТ «Універсал Банк».

У мобільному додатку, створеному спеціально для monobank, є великий вибір банківських послуг, у тому числі безкоштовні грошові перекази, зручна оплата комунальних платежів, можливість взяти участь в акційних пропозиціях банку й отримати кешбек, контролювати свої фінансові операції, а швидка і професійна служба підтримки, у звичних для вас месенджерах (Viber, Facebook Messenger, Telegram) або за телефоном, відповість на будь-які ваші запитання.
Офіційна інформація.