0 800 307 555
0 800 307 555

Міжнародний Інвестиційний Банк

Голова правління
Людвік Костянтин Анатолійович

Голова правління Міжнародного Інвестиційного Банку з 2009 року. Досвід роботи в банківській сфері 19 років.

Працював в таких фінансових установах, як АКБ «Мрія», ВАТ «ВТБ Банк», АБ «Київська Русь», ПАТ «МІБ», в тому числі на керівних посадах понад 16 років.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01015, Київ, вул. Лаврська, 16
  • Код банку (МФО)380582
  • Ліцензія НБУ242, 15.11.2011
  • Emailbank@ii-bank.com.ua
  • ЄДРПОУ35810511
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

Акціонерне Товариство «Міжнародний Інвестиційний Банк» (далі – Банк) є універсальною фінансовою установою. Він був зареєстрований у березні 2008 року. Банк має банківську ліцензію (з квітня 2008 року), Генеральну ліцензію на валютні операції, а також ліцензії на здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами. На сьогодні Банк входить до III групи банків України за розміром активів відповідно до класифікації Національного банку України. Станом на 01 січня 2015 року розмір статутного капіталу складає 121,4 млн. грн., а регулятивного капіталу – 245,9 млн. грн. Протягом останніх років прибуток Банку спрямовувався до його статутного капіталу.

Банк пропонує широкий спектр банківських послуг, таких як: розрахунково-касове обслуговування юридичних та приватних осіб, вкладні операції, кредитування корпоративних клієнтів (поповнення оборотного капіталу, інвестиційні програми тощо), проведення документарних операцій, казначейські операції (у т.ч. торгівля цінними паперами), кредити приватним особам, карткові продукти, надання в оренду індивідуальних сейфів тощо. Клієнти Банку мають можливість користуватися системою дистанційного обслуговування рахунків «Клієнт-Internet-Банк» (iFobs).

Перевагами Банку є: - зважена політика в сфері управління активами та пасивами, підтримання надійного рівня ліквідності. Банк протягом всієї своєї діяльності не допустив жодного випадку несвоєчасного виконання своїх зобов’язань перед клієнтами та партнерами; - висока якість кредитного портфелю; - швидкість, якість та індивідуальний підхід до обслуговування клієнтів Банку; - високий ступінь маневреності при змінах в бізнес-середовищі; - формування продуктової лінійки з урахуванням інтересів клієнта.

Банк завершив процедуру відбору та став партнером Німецько-Українського фонду (НУФ). Між НУФ та ПАТ «МІБ» було підписано угоду про партнерство і співробітництво. З підписанням такої угоди стало можливим отримання Банком від НУФ довгострокових фінансових ресурсів для збільшення обсягів кредитування вітчизняних мікро-, малих та середніх підприємств.

Банк є учасником Національної системи масових електронних платежів (НСМЕП) та міжнародної платіжної системи VISA International. Банк, зокрема, пропонує безконтактні картки з використанням технології Visa payWave та неперсоніфіковані картки Visa Instant. Картки VISA, емітовані АТ «МІБ», є чиповими незалежно від класу картки, що значно підвищує ступінь їхнього захисту. На сайті Банку запроваджено послугу миттєвих переказів грошових коштів з однієї платіжної картки на іншу. Банк постійно розширює власну та партнерську мережу банкоматів по обслуговуванню платіжних карток.

Банк забезпечує здійснення переказів фізичних осіб з використанням міжнародних систем «Western Union», «MoneyGram», «Анелік», «Intel Express», «Лидер». АТ «МІБ» постійно розширює географію грошових переказів та перелік валют, у яких можливе їх здійснення.

Банк є членом наступних організацій: • Асоціація українських банків (АУБ) • Німецько-Український фонд (НУФ) • S.W.I.F.T., Асоціація «УкрСВІФТ» • Фонд гарантування вкладів фізичних осіб • Державна іпотечна установа • ПАТ «Фондова біржа ПФТС» • ПАТ «Фондова біржа «Перспектива» • Асоціація «Українські фондові торговці».


Офіційна інформація.