0 800 307 555
0 800 307 555

Як перевірити авто на штрафи в 2024 році

Доступні варіанти

З початку повномасштабного вторгнення низку держреєстрів відключили від Дії з міркувань безпеки. Так, у мобільному застосунку не відображалися штрафи за порушення правил дорожнього руху.
Зміст

З 16 травня 2022 року камери автоматичної фото та відеофіксації порушень ПДР відновили свою роботу. З цього моменту українцям знову почали надходити штрафи.

Штраф можуть виписати як за порушення правил дорожнього руху, так і за відсутність певних документів — наприклад, страховки на авто.

Розповімо, де саме можна перевірити штрафи на авто онлайн.

Перевірка штрафів у Дії

Встановивши застосунок Дія, ви отримуватимете інформацію про штрафи одразу на смартфон у форматі сповіщень. У застосунок мають автоматично завантажитися дані про водійське посвідчення, якщо цього не сталось — завантажте дані власноруч.

У розділі «Послуги», підрозділі «Штрафи за порушення ПДР», можна перевірити наявність штрафів та обрати зручний спосіб оплати штрафу.

Перевірка штрафу на сайті МВС

Ви можете перевірити наявність штрафів через пошукову систему Головного сервісного центру МВС. Для цього потрібно ввести наступні дані:

  • номер авто;
  • дані паспорта власника транспортного засобу (ТЗ), або;
  • дані посвідчення водія, або;
  • серія і номер постанови про накладення штрафу.

Система обробить запит і, крім основної інформації, ви отримаєте також фотозвіт та всі деталі про порушення ПДР.

Проводити оплату на сайті МВС зручно тим, що:

  • ви економите 50% суми при оплаті протягом 10 робочих днів;
  • реквізити підтягнуться автоматично.

Як користуватися застосунком Штрафи ПДР

Ще одним способом є офіційний мобільний застосунок від МВС, в якому ви знайдете постанови, що стосуються транспортного засобу. У цьому застосунку також можна одразу сплатити штраф онлайн.

Інформація про нові порушення ПДР може надходити на ваш смартфон після оформлення підписки.

Приват 24 або monobank

Банки також надають відомості про штрафи за порушення ПДР. Система підтягне інформацію за Вашим ідентифікаційним кодом. При цьому оплатити штраф можна за допомогою будь-якої картки. Перевірити неоплачені штрафи ви можете в розділі «Штрафи за порушення ПДР».

Електронний кабінет водія

Увійти в електронний кабінет водія ви можете за посиланням: https://e-driver.mvs.gov.ua/login

Для цього вам потрібен електронний цифровий підпис або BankID. У розділі «Мої останні штрафи», «Мої протоколи» представлена вся актуальна інформація щодо Ваших порушень ПДР.