0 800 307 555
Оновлено 28.09.22
Примітка рекламодавця

Зелена картка на мотоцикл

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Зелена картка на мотоцикл: особливості оформлення

В Україні автоцивільну відповідальність мотоциклістів страхує ОСЦПВ, а за кордоном — Зелена картка. Міжнародний сертифікат поширюється на 48 країн-учасниць на момент 2022 року. Якщо ви плануєте поїхати до іншої країни, потрібно подбати про відповідні документи.

На нашому порталі ви можете підібрати вигідну пропозицію по Зеленій картці на мотоцикл. Finance.ua вже понад 30 років на ринку та співпрацює лише з перевіреними страховими фірмами, яким можна довіряти. 

Як працює зелена картка на мото

Міжнародний поліс забезпечує фінансовий захист у випадку, якщо ви стали винуватцем ДТП на території іншої країни. Поліс забезпечує компенсацію за спричинення шкоди життю, здоров'ю чи майну потерпілих. Страховка не покриває збитки винуватця аварії. Типи транспортних засобів, на які поширюється страхування:

  • мотоцикли;
  • мопеди;
  • мотоколяски;
  • моторолери.

Страхова сума за договором «Зелена картка» мотоцикла не обмежена.

Скільки коштує Зелена картка на мотоцикл

Тарифи на страхування не сильно відрізняються в різних страхових компаніях. Але вартість Зеленої картки на мотоцикл буде набагато дешевшою ніж на автомобіль або вантажівку. На ціну поліса впливають чотири основні фактори:

  • курс гривні до євро;
  • об'єм двигуна;
  • тип транспортного засобу;
  • пункт призначення.

Зелена картка на мотоцикл не коштуватиме дорого, навіть якщо ви оформите її на рік, оскільки об'єм двигуна такого ТЗ малий.

Правила оформлення Зеленої картки на мотоцикл

Страхування оформляється на транспортний засіб. Наприклад, її можна оформити на мотоцикл, і будь-який водій, який законно керує ним, виявиться автоматично застрахованим.

Нещодавно оформлення страхових документів стало доступним онлайн. На нашому порталі ви можете отримати страховку за мінімальний проміжок часу. Для оформлення Зеленої картки на мотоцикл залиште заявку на сайті, щоб з вами зв'язався менеджер. Підготуйте паспорт, посвідчення водія, ІПН і техпаспорт. Весь процес відбувається онлайн, включаючи оплату. 

Ви можете отримати електронний документ на е-мейл або у найближчому відділенні Нової пошти. Варто врахувати, що при отриманні полісу онлайн його все одно доведеться роздрукувати. 

FAQ
Що таке Зелена картка?
Зелена картка — це аналог автоцивілки, який діє за кордоном. Цей страховий поліс покриває збитки, завдані постраждалій стороні внаслідок ДТП, що сталася з вини власника зеленої картки в іншій країні.
Чи можна купити Зелену картку на кордоні?
Так, але ціна може бути набагато вищою, ніж якщо купити зелену карту в Україні. Найекономніший варіант, якщо ви вже на кордоні, і вам потрібна зелена картка – купити її онлайн.
Чи можливо оформити Зелену картку на мотоцикл на єврономерах?
Ні, оформлення зеленої картки можливе лише для транспорту з українською реєстрацією.

Відгуки наших клієнтів

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!