0 800 307 555
Оновлено 23.09.23
Примітка рекламодавця

Зелена карта в Чорногорію

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Оформлюйте зелену картку від 500 грн та сплачуйте її частинами з monobank 👇
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1564ціна
  на 1місяц
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  522 ₴/мес.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка до Чорногорії: особливості оформлення в 2023 році

Головні дороги в Чорногорії мають гарне асфальтове покриття. За його якістю слідкують і регулярно ремонтують, якщо потрібно. Близько 80% інцидентів з автомобілями дрібні та незначні. На це є дві причини. По-перше, рух у Чорногорії дуже спокійний та розмірений. Рідко швидкість перевищує 80 км/год. По-друге, більшість туристів, належним чином остерігаючись чорногорських серпантинів, їздять повільно та обережно. Тому найчастіше це просто подряпини, сколи бамперів та фар. Такі види пошкоджень рідко обходяться дорожче за €200-500.

Якщо ви в'їжджаєте до Чорногорії на власному або орендованому транспортному засобі, ви повинні мати при собі оригінали документів про реєстрацію/володіння транспортним засобом та страховий поліс, що діє в даній місцевості. Якщо у вас не буде необхідних документів, вам буде відмовлено у в'їзді, і автомобіль може бути конфіскований доти, поки ви не підтвердите право власності.

Що таке Зелена картка

Грін-картка — обов'язкове автомобільне страхування для виїзду за кордон. Поліс покриває вашу автоцивільну відповідальність перед третіми особами. При настанні ДТП страховка допоможе компенсувати збитки, завдані життю та здоров'ю постраждалих учасників, а також ремонт авто. Зелена картка в Чорногорії не покриває винуватця аварії.

У зв'язку з воєнними діями українці могли перетинати кордон без автомобільної страховки. Але варто врахувати, що на території іншої країни доведеться придбати автоцивілку. За кордоном ціни відрізняються від вартості ОСАЦВ або Зеленої картки, тому краще підготувати документи заздалегідь. На нашому сайті ви можете підібрати для себе найвигідніші пропозиції щодо автомобільного страхування. З Finance.ua ви заощадите і час, і гроші.

Ціноутворення на Зелену картку

Основний фактор, що впливає на ціну Зеленої картки в Чорногорію, — курс гривні до євро. Якщо змінюється курс валют, змінюється вартість. Крім того, на ціну впливає:

 • тип транспортного засобу;
 • дія страховки (від 15 днів до 1 року);
 • пункт призначення;

індивідуальні умови страхової компанії
Щодо лімітів відповідальності в Чорногорії:

 • на кожного потерпілого – 250 000 євро;
 • на кожен транспортний засіб – 100 000 євро.

Скористайтеся зручним онлайн калькулятором Зеленої картки на Finance.ua, щоб розрахувати вартість та підібрати вигідні умови від страхової компанії. 

FAQ
Чи можна їздити до Чорногорії без Зеленої картки?
Ні, це адміністративне порушення, за яке можуть виписати штраф.
Де придбати Зелену картку в Чорногорії?
Ви можете придбати страховку в українських страхових компаніях онлайн.
Як продовжити Зелену картку у Чорногорії?
Ви можете оформити нову зелену картку в українських страхових компаніях онлайн.

Відгуки наших клієнтів

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Виктор Манько

13 лютого 2023 р.

Полис должен быть распечатанный, в телефоне не принимают на границе. По обслуживанию и покупке все ок

banner image
ОФОРМЛЮЙТЕ СТРАХУВАННЯ ТА ОТРИМУЙТЕ ПОДАРУНКИ НА 2000 ГРН ПО ПРОГРАМІ ЛОЯЛЬНОСТІ
Детальніше