0 800 307 555
Оновлено 21.09.23
Примітка рекламодавця

Купити зелену карту у Вінниці

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

Оформлюйте зелену картку від 500 грн та сплачуйте її частинами з monobank 👇
 • Зелена карта від СГ ТАС

  СГ ТАС
  stars
  1564ціна
  на 1місяц
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  522 ₴/мес.
  Хто вибирає страхову компанію СГ ТАС?
  Лідер ринку України з автострахування Зелена картка! Цю компанію обирають наші клієнти, які люблять мати справу з № 1 на ринку в кожній сфері свого життя та страхування безумовно.
  Дар'я Горбач

  Страховий експерт

  👍 Nikita Dobrynin, Oksaa_m, Valeria Yurchenko та s.kovalchukkk рекомендують купувати Зелену Картку від СГ ТАС
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  2-ге місце за кількістю оформленних ЗК за 2022 р.
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ № 569183 від 06.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка у Вінниці: як оформити, коли виїжджаєш з міста за кордон на авто

Вінниця — густонаселене місто, у якому станом на 2020 рік проживало близько 370 тисяч осіб. Зокрема, мер міста Сергій Моргунов відзначив суттєве зростання автомобільного трафіку в місті. 

Так, якщо на початку 2018 року в Вінниці було зареєстровано 82 тисяч автомобілів, то станом на 1 травня 2020 року в місті вже зареєстровано 113 тисяч автомобілів. І станом на 2022 рік тренд залишається висхідним.

Окрім цього, Вінницька область знаходиться на кордоні з Молдовою, що спрощує виїзд до країни-сусіда на автомобілі. Якщо ви плануєте здійснити подорож за кордон на автомобілі, вам знадобиться зелена картка.

Що таке зелена картка: коротко про головне

Зелена карта — це обов’язкове страхування автогромадянської відповідальності, яке працює суто за кордоном у країнах, які підписали спільну угоду. Окрім України та Молдови, до списку входить ще 45 країн, серед них майже всі країни Європи. 

Так само, як і автоцивілка у межах України, «грін карта» покриває тільки витрати на ремонт ушкоджень і медичну допомогу постраждалим у ДТП, яке спричинив власник полісу. На ушкодження, отримані самим власником полісу, дія зеленої картки не розповсюджується.

Вартість полісу залежить від типу автомобіля, на якому ви будете виїжджати за кордон (легкове авто, авто з причепом, вантажівка, автобус або мотоцикл), та термін вашого перебування за кордоном. Чим більший розмір авто і термін перебування за кордоном, тим вартість полісу буде більшою.

Сума, яку покриває поліс, визначається країною, у якій ви перебуваєте. Кожна країна встановлює різні ліміти, які можуть сягати як тисяч, так і мільйонів євро.

Як купити зелену картку онлайн за допомогою Finance.ua?

Даний поліс, звісно, можна оформити і на кордоні, і вже по прибуттю в іншу країну — однак вам слід зауважити, що вартість такої купівлі буде набагато більшою, ніж в Україні.

На Finance.ua ви можете купити зелену картку онлайн за декілька кліків. Поліс надійде вам у форматі PDF-файлу вам на пошту за декілька хвилин після оформлення, однак ви повинні її роздрукувати на папері.

Часті запитання
Чи можна придбати Зелену картку на кордоні?
Ви можете купити поліс на кордоні, але, швидше за все, це коштуватиме вам дуже велику суму. Щоб заощадити та отримати дійсний сертифікат GreenCard, перейдіть на Finance.ua. для оформлення страховки онлайн за найвигіднішою ціною.
Які ризики покриває зелена картка?
Зелена карта працює за принципом автоцивілки в Україні. Поліс покриває вашу автоцивільну відповідальність перед третіми особами.
В якому вигляду буде Зелена картка?
Страховий поліс приходить на електронну пошту або Вайбер в електронному вигляді. Якщо ви оформили Зелену карту онлайн, її краще надрукувати на звичайному папері.

Відгуки наших клієнтів

Вікторія

5 грудня 2022 р.

Виїзджали в Німеччину через Румунію, про всяк випадок роздрукувала поліс просто на папері, показувала на кордоні - все ок, пропустили. За сервіс нічого поганого не скажу - оформлення швидко, проблем не виникло

Павлуцкий Александр

28 квітня 2022 р.

Оформлял страховку на месяц, после оплаты полис мне отправили на почту.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.