0 800 307 555
Оновлено 05.10.22
Примітка рекламодавця

Купити зелену картку в Вінниці

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

sweet.TV

Подарунок! 3 місяці кіно на стрімінг сервіс Sweet TV.

 • Зелена карта від Українська Страхова Група

  Українська Страхова Група
  stars
  23052376 ₴ціна зі знижкою-3%
  на 2місяці
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  Хто вибирає страхову компанію Українська Страхова Група?
  Компанія входить в найбільшу австрійську страхову групу і славиться якістю виплат і відповідальним підходом до клієнтів. Вибір відповідальних водіїв.
  Дар'я Горбач
  Дар'я Горбач

  Head of sales

  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  Вибір клієнтів №1 по Зеленій карті у 2022 р.
  Надійна європейськая страхова компанія
  Ліцензія
  АГ №569295 від 21.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький
 • Зелена карта від ІНГО

  ІНГО
  stars
  2376ціна
  на 2місяці
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  Хто вибирає страхову компанію ІНГО?
  Компанію вибирають клієнти, для яких важлива стабільність, високий рівень професіоналізму, налагоджені бізнес-процеси, впевненість у завтрашньому дні. Автоцивілка від ІНГО - це страховка, яка повинна бути!
  Дмитро Соколов
  Дмитро Соколов

  Head of Insurance

  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  Ціна нижче, ніж у страховій чи на кордоні
  Висока фінансова стійкість
  Ліцензія
  АГ №569235 від 12.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Добре
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка в Вінниці: як оформити, коли виїжджаєш з міста за кордон на авто

Вінниця — густонаселене місто, у якому станом на 2020 рік проживало близько 370 тисяч осіб. Зокрема, мер міста Сергій Моргунов відзначив суттєве зростання автомобільного трафіку в місті. 

Так, якщо на початку 2018 року в Вінниці було зареєстровано 82 тисяч автомобілів, то станом на 1 травня 2020 року в місті вже зареєстровано 113 тисяч автомобілів. І станом на 2022 рік тренд залишається висхідним.

Окрім цього, Вінницька область знаходиться на кордоні з Молдовою, що спрощує виїзд до країни-сусіда на автомобілі. Якщо ви плануєте здійснити подорож за кордон на автомобілі, вам знадобиться зелена картка.

Що таке зелена картка: коротко про головне

Зелена картка — це добровільне обов’язкове страхування автогромадянської відповідальності, яке працює суто за кордоном у країнах, які підписали спільну угоду. Окрім України та Молдови, до списку входить ще 45 країн, серед них майже всі країни Європи. З повним переліком ви можете ознайомитися на офіційному сайті зеленої картки.

Так само, як і автоцивілка у межах України, «зеленка» покриває тільки витрати на ремонт ушкоджень і медичну допомогу постраждалим у ДТП, яке спричинив власник полісу. На ушкодження, отримані самим власником полісу, дія зеленої картки не розповсюджується.

Вартість полісу залежить від типу автомобіля, на якому ви будете виїжджати за кордон (легкове авто, авто з причепом, вантажівка, автобус або мотоцикл), та термін вашого перебування за кордоном. Чим більший розмір авто і термін перебування за кордоном, тим вартість полісу буде більшою.

Сума, яку покриває поліс, визначається країною, у якій ви перебуваєте. Кожна країна встановлює різні ліміти, які можуть сягати як тисяч, так і мільйонів євро.

Як купити зелену картку онлайн за допомогою Finance.ua?

Даний поліс, звісно, можна оформити і на кордоні, і вже по прибуттю в іншу країну — однак вам слід зауважити, що вартість такої купівлі буде набагато більшою, ніж в Україні.

На Finance.ua ви можете купити зелену картку онлайн за декілька кліків. Поліс надійде вам у форматі PDF-файлу вам на пошту за декілька хвилин після оформлення. За кордоном з 2020 року ви можете користуватися онлайн-версіями зеленої картки, однак за бажання ви також можете її роздрукувати. 

Часті запитання
Чи можна придбати Зелену картку на кордоні?
Ви можете купити поліс на кордоні, але, швидше за все, це коштуватиме вам дуже велику суму. Щоб заощадити та отримати дійсний сертифікат GreenCard, перейдіть на Finance.ua. для оформлення страховки онлайн за найвигіднішою ціною.
Які ризики покриває зелена картка?
Зелена карта працює за принципом автоцивілки в Україні. Поліс покриває вашу автоцивільну відповідальність перед третіми особами.
В якому вигляду буде Зелена картка?
Страховий поліс приходить на електронну пошту або Вайбер в електронному вигляді. Якщо ви оформили Зелену карту онлайн, її краще надрукувати на звичайному папері.

Відгуки наших клієнтів

Светлана

2 травня 2022 р.

Коллеги посоветовали оформить Зеленую карту, так как на границе уже без неё не выпускают. Нашла в интернете сайт finance.ua, заполнила форму и после оплаты получила страховку через 5 минут.

Игорь

3 травня 2022 р.

Планировали вывезти жену и детей в Германию на машине и появился вопрос о документах. Как мне объяснили, без страховки Зеленая карта нет возможности пересечь границу на своей машине. Прочитал в чате помощи для выезжающих, что есть возможность оформить онлайн на сайте finance.ua и за пару минут получить страховку. Решил обратиться напрямую к менеджерам и рассказать о ситуации. Менеджер Оксана объяснила, что страховка оформляется только на автомобиль и что при необходимости будет возможность продлить зеленую карту уже в Германии онлайн. Мы оформили заявку и после оплаты через пару минут получил страховку на почту.

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.