0 800 307 555
banner image
Оформляйте разом із Зеленою карткою Авто Асістанс у дорогу та не хвилюйтесь про поломки
Оновлено 28.06.22
Примітка рекламодавця

Купити зелену картку в Ужгороді

Купуйте онлайн зі знижкою до 50%

sweet.TV

Подарунок! 3 місяці кіно на стрімінг сервіс Sweet TV.

 • Зелена карта від Українська Страхова Група

  Українська Страхова Група
  stars
  2079ціна
  на 2місяці
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  Офіційно
  Надійна європейськая страхова компанія
  Ліцензія
  АГ №569295 від 21.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка на авто в Ужгороді

Автострахування ОСАЦВ – обов'язковий документ для кожного водія в Україні. Збитки, які ви завдаєте іншій людині, його автомобілю або майну, покривається автоцивілкою.

Аналогічно ОСАЦВ, для поїздки до інших країн потрібна наявність полісу під назвою «Зелена картка». У воєнні часи українці без міжнародного сертифікату можуть перетинати кордон. Але так чи інакше, на території іншої країни вам доведеться придбати поліс. Страхування за кордоном може коштувати вдвічі, а то й утричі дорожче, ніж у містах України. Finance.ua спростив оформлення зеленої карти в Ужгороді, Львові, Києві та інших містах, запустивши онлайн-каталог.

Як оформити зелену картку в Ужгороді

З 2022 року оформлення страховки перейшло до онлайн-формату, тому вам не доведеться нікуди їхати або дзвонити. Щоб купити зелену картку в Ужгороді, достатньо залишити заявку на Finance.ua та підготувати документи:

 • ІПН;
 • паспорт;
 • водійські права;
 • техпаспорт.

При оформленні потрібно вказати номер реєстрації авто, на якому перетинатиметься кордон. Оплата також відбувається онлайн за допомогою банківської картки. Ви отримаєте електронний поліс на вказаний під час оформлення e-mail. Щоб перевірити правильність заповнення даних та статус документа, перейдіть на офіційний сайт МТСБУ та введіть номер транспортного засобу.

Щоб розрахувати вартість зеленої картки в Ужгороді, ви можете скористатись калькулятором від Finance.ua. На вартість може вплинути пункт призначення, тип транспортного засобу та об'єм двигуна, а також період, на який оформляється страховка (від 15 до 365 днів).

Що покриває зелена картка

Дуже важливо бути застрахованим в іншій країні, тому що вартість медичних послуг та СТО коштуватиме велику суму. Оформлення зеленої картки в Ужгороді забезпечить:

 • ремонтні роботи для транспортного засобу потерпілого водія;
 • покриття витрат на медикаменти та лікування потерпілих у ДТП;
 • відновлення муніципального майна чи інфраструктури.

При настанні страхового випадку, тобто аварії, зателефонуйте до страхової фірми, щоб подати запит на компенсацію.

Відгуки наших клієнтів

Кирилл

18 квітня 2022 р.

Вчера выезжали на машине в Португалию, на границе узнали что нужно покупать страховку зеленая карта. Времени было немного, а стоять в еще одной очереди на границе не очень хотелось. По рекомендации друзей обратились онлайн через сайт finance.ua. Менеджер Дарья узнав о нашей ситуации помогла оформить заявку, и уже через несколько минут страховка была у меня на почте. Спасибо вам большое за оперативность!

Павло

24 квітня 2022 р.

Купляли на 15 днів зелену картку щоб виїхати до Польщі. Після завершення строку дії полісу — без проблем подовжили страховку онлайн.

Роман

9 червня 2022 р.

При офрмленні зеленої карти неможливо вибрати м. Вишневе. Відповідно послуга є недоступною для всіх 40 тисяч мешканців цього міста.

banner image
Оформляйте разом із Зеленою карткою Авто Асістанс у дорогу та не хвилюйтесь про поломки
Оформити