0 800 307 555
Оновлено 31.03.23
Примітка рекламодавця

Зелену карта в Івано-Франківську

Купуйте зелену картку онлайн, щоб не переплачувати на кордоні. 3 хвилини та поліс на вашому email.

 • Зелена карта від УСГ

  УСГ
  stars
  952ціна
  на 15днів
  Відмінна оцінка від МТСБУ
  Хто вибирає страхову компанію УСГ?
  Компанія входить в найбільшу австрійську страхову групу і славиться якістю виплат і відповідальним підходом до клієнтів. Вибір відповідальних водіїв.
  Дар'я Горбач
  Дар'я Горбач

  Head of sales

  👍 Таня Пренткович, Раміна, Таня Губенко та Меліса Садик рекомендують купувати Зелену Картку від УСГ
  Способи оплати
  mastercardvisaprivat24applePaygooglePay
  Електронний поліс миттєво на e-mail
  Вибір клієнтів №1 по Зеленій карті у 2022 р.
  Надійна європейськая страхова компанія
  Ліцензія
  АГ №569295 від 21.01.2011
  Рейтинг МТСБУ
  Загальна оцінка
  Відмінно
  Якість врегулювання
  Відмінно
  Рівень скарг
  Низький

Зелена картка на авто в Івано-Франківську

Зелена картка – міжнародний сертифікат, завдяки якому водії з України можуть убезпечити своє керування в іншій країні. Поліс є обов'язковим для перетину кордону на транспортному засобі: легкове авто, мотоцикл, автобус, вантажна машина та будь-яка машина з причепом.

Сертифікат працює за принципом ОСАЦВ України. Якщо ви завдали збитків третім особам або муніципальному майну під час дорожньо-транспортної пригоди, страхова компанія покриє збитки або компенсує частину згідно з договором.

Як оформити зелену картку в Івано-Франківську

Щоб прискорити та спростити процес оформлення страховки, Finance.ua запустив розділ страхування по зеленій картці в Івано-Франківську та інших містах України. Купити поліс можна онлайн не виходячи з дому:

 • вкажіть персональні дані (ім'я, електронна пошта, номер телефону, пункт призначення та термін страхування);
 • внесіть дані із закордонного паспорта, ідентифікаційний код, права водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для подання даних;
 • сплатіть поліс за допомогою будь-якої банківської картки.

Документ прийде вам на електронну пошту і вважатиметься дійсним. Щоб перевірити дійсність або статус зеленої картки в Івано-Франківську, перейдіть на офіційний сайт Моторного транспортного страхового бюро України. Введіть номер авто та перегляньте необхідну інформацію.

Ціни на зелену картку в Івано-Франківську

На вартість автострахування в Івано-Франківську впливають три основні фактори:

 1. Напрямок подорожі. Страхові компанії пропонують два пункти призначення – СНД та Європа. Якщо ви плануєте перетнути кордони двох і більше країн, купувати новий поліс не потрібно.
 2. Період страхування. Чим довше ви плануєте перебувати за кордоном, тим вищою буде ціна на зелену картку. Оформити страховку можна терміном від 15 днів до 1 року.
 3. Об'єм двигуна транспортного засобу. Вартість сертифікату для мотоцикла та автобуса буде різною, як для вантажівки та легкового авто. Чим більший об'єм двигуна, тим вища вартість.

Кожна країна визначає різні ліміти відповідальності. Страхова компанія компенсує витрати на ремонт транспортного засобу та лікування постраждалої сторони.

Часті запитання
Для чого потрібна Зелена картка?
Зелена картка – це міжнародний сертифікат, який страхує автоцивільну відповідальність водія. Поліс обов'язковий у 48 країнах та потрібен для безпечного пересування за кордоном.
Чи можна їздити за кордоном без Зеленої картки?
Якщо у вас немає Зеленої картки, потрібно придбати автоцивілку на території тієї країни, в якій ви знаходитесь.
Яка сума покриття по Зеленій карткі?
У кожній країні встановлені свої ліміти покриття – різниця може досягати мільйонів євро.

Відгуки наших клієнтів

Ірина

10 лютого 2023 р.

Була зеленка на пів-року, коли перший раз виїзджала, оформляла тут. Зараз вирішила вивезти дитину знов до польщі на деякий час, тому не експерементувала і знову тут замовила, все швидко, добре що онлайн. Але перед поїздкою роздрукуйте, бо онлайн то наші прикордонники ще приймають, а польські вже ні

Валентина

19 жовтня 2022 р.

Як багато хто виїзджала за кордон на авто і потрібна була грін карта. Думала як раніше треба буде забирати десь замовлю, а виявилося вона вже онлайн повністю оформлюється,то я одразу на імейл і отримала готовий поліс. Зручно дуже в наші часи. Сервісом задоволена.

Зоряна

24 жовтня 2022 р.

Менеджер Марія дуже допомогла з відповідями на запитання, були сумніви на який термін оформляти зелену картку. В цілому задоволена сервісом.