Одні позичають їх у близьких, інші в банках, треті беруть кредити в МФО. У кожного з варіантів є свої переваги і недоліки.
Плюс першого варіанту в тому, що він безкоштовний. Друзі або родичі не стануть брати з вас відсоток. Але у них в потрібний момент грошей може просто не виявитися. Та й докучати близьким своїми проблемами теж не дуже приємно.
У банку гроші є завжди, але він безкоштовно їх не видасть. До того ж банки – організації недовірливі. Перш ніж отримати кредит, вам доведеться детально все про себе розповісти і відзвітувати про те, куди будете витрачати гроші. Але деяким клієнтам навіть це не допомагає – банки їм все одно відмовляють без пояснення причин.
Тоді залишається третій варіант – МФО. Ці компанії видають недешеві кредити, зате роблять це швидко, без зайвої бюрократії. Втім, іноді і у них гроші можна взяти безкоштовно. Але вибираючи МФО, потрібно звертати увагу на деякі моменти. Надалі це допоможе уникнути зайвих витрат і незручностей. За підтримки компанії ШвидкоГроші ми підготували 5 рекомендацій про те, як вибрати ту компанію, з якою вам не доведеться переплачувати за і без того не найдешевші кредити.