0 800 307 555
0 800 307 555

Програма лояльності «Mastercard більше»

Що це таке і як працює

«Mastercard Більше» - це бонусна програма для власників карток Mastercard. Вона працює вже третій рік, але багато людей досі про неї не знають. Ми розповімо, у чому її суть, як у ній зареєструватися і як скористатися.
Оглавление

Як це працює

Суть програми в тому, що, розраховуючись картками Mastercard, клієнти банків заробляють бали, які потім можна обмінювати на знижки на різні товари і послуги від магазинів – партнерів Mastercard. За кожну покупку понад 50 гривень на бонусний рахунок у програмі «капає» 1 бал. Кожен учасник програми може зареєструвати в ній до 5 карток. Зароблені бали з них будуть нараховуватися на один спільний рахунок.

Програма працює незалежно від бонусів і винагород, які разом з картками надають банки, що їх випускають. Наприклад, оформивши кредитну картку з кешбеком, крім балів «Mastercard Більше», можна заробляти ще і кешбек, який компенсує вам частину витрачених коштів. Тобто отримувати подвійну вигоду.

Реєстрація в програмі

Щоб зареєструватися, потрібно:
1) Зайти на офіційну сторінку програми і натиснути «Зареєструватися».

2) В формі, що з'явиться, потрібно ввести номер свого мобільного телефону, придуманий пароль і натиснути «Продовжити»:

3) Далі з'явиться поле, куди потрібно буде ввести код, який прийде на вказаний номер в смс-повідомленні:

4) Далі вас попросять ввести свої персональні дані:

5) Потім потрібно «прив'язати» до акаунту хоча б одну картку Mastercard:

При цьому на картці блокується 1 гривня, яка знову стане доступною протягом 30 днів. На ваш фінансовий номер телефону прийде спеціальний код підтвердження – VCODE. Його потрібно ввести у відповідне віконце:

Перегляд доступних пропозицій

Зареєструвавшись, можна увійти в систему «Mastercard Більше», використовуючи в якості логіна номер телефону:

Після цього буде доступний каталог знижок від магазинів-партнерів програми.

Всім новим користувачам нараховуються 10 «вітальних» бонусів, якими можна оплатити одну з пропозицій.

При бажанні в каталозі можна відібрати пропозиції від якогось конкретного партнера програми. Ось такий, наприклад, мають вигляд пропозиції від мережі АЗС «ОККО»:

Акція «Коло сюрпризів»

Періодично (раз на кілька місяців) проводиться акція «Коло сюрпризів», в якій може взяти участь будь-який учасник програми. Її суть в тому, що можна покрутити віртуальний барабан і виграти непогані призи: мобільні телефони, сертифікати на покупки в торговельних мережах, знижки на бензин і багато чого цікавого.

Наразі акцію завершено і її сторінка має такий вигляд:

Коли колесо включиться наступного разу, організатори акції нікому не повідомляють. Щоб зловити момент, потрібно частіше заходити на сайт програми і свій особистий кабінет.

Як купити знижку

Розглянемо, як це зробити, на прикладі однієї з пропозицій від мережі АЗС «ОККО». Ось такий вигляд має його сторінка, якщо натиснути «Детальніше» на акції в каталозі пропозицій:

Далі все просто. Потрібно натиснути «Замовити», після чого з вашого бонусного рахунку буде списано 10 балів в якості оплати. Натомість ви отримуєте електронний сертифікат на знижку, який прийде на email, вказаний при реєстрації:

 

Його можна роздрукувати або пред'явити касиру на АЗС з екрана смартфона. Правда, для того, щоб скористатися саме цим сертифікатом, потрібно ще мати картку учасника програми лояльності Fishka.

За такою ж схемою відбувається купівля всіх акцій.