0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитні картки для лояльних клієнтів

Найпростіший спосіб заощадити

Постійно витрачаєте в певній мережі магазинів або заправок? Можливо, в українських банках є кредитна картка, яка допоможе заощадити пристойну суму.
Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Доставка карти фахівцем Банку
  • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів у будь-якому банкоматі
  • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
  • Бонусна програма «Еко»
  • Без комісії за конвертацію валюти
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Якщо ви часто ходите в «Еко маркет», має сенс випустити кредитку «Еко максимум». 2% від будь-яких витрат повертаються на картку у вигляді бонусів. Витратити їх можна в мережі «Еко маркет». Ще одна перевага картки – можливість зняти частину кредитного ліміту в банкоматі без комісії. Зовсім безкоштовно зробити це не вийде, адже на отримання готівки не розповсюджується пільговий період. Але якщо гроші потрібні ненадовго, то 26% річних виллються в комфортні 0,07% на день. Або 70 копійок за тисячу гривень готівкового кредиту. Недолік картки – за те, щоб отримувати смс-повідомлення про операції, доведеться платити 15 гривень на місяць.

Кредитний ліміт
1 000 - 50 000 грн
Пільговий період
До 57 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Безкоштовне смс сповіщення
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

Заправляєтеся в мережі ОККО? Сходіть у відділення «Райффайзенбанку Аваль» і розпитайте менеджера про умови обслуговування кредитної картки Fishka. За кожні 10 гривень, витрачених з картки, ви отримаєте 1 бал до програми ОККО Fishka. Ще більше балів ви отримаєте за покупки у партнерів Fishka, їх чимало. Зароблені бали можна обміняти на миттєві подарунки на заправках ОККО або щось з каталогу.