0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитні картки без комісії за зняття

Картки з безкоштовним зняттям кредитних коштів

Хочете використовувати кредитну картку як «патичок-рятівничок» на чорний день? Можливо, хороша пропозиція – картки, за якими немає комісії за видачу готівки в банкоматі. Але щоб кредит був привабливим, користуватися карткою потрібно обережно. Ось що слід знати про найкращі кредитки з безкоштовною видачею готівки.
Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
  • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
  • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів у будь-якому банкоматі
  • 2 рази на рік можливість отримати кредитні канікули
  • Бере участь в програмі лояльності Альфа-Банку Україна Cash'U CLUB
  • Без комісії за конвертацію
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

«Максимум готівка» – непоганий варіант, якщо гроші потрібні на кілька днів. З цією карткою можна зняти їх без комісії в будь-якому банкоматі України. Але платити все одно доведеться. На видачу грошей в банкоматі не поширюється пільговий період. Тобто за карткою Gold банк нарахує за кожен день боргу 26% річних. Це близько 0,07% або 70 копійок за тисячу гривень на день, за місяць набіжить 2% або 20 гривень. На місяць розтягувати борг за цією карткою не потрібно. В «Альфі» є таке поняття, як розрахункова дата. Вона настає щомісяця в день підписання договору. І якщо на розрахункову дату є якийсь борг, банк нарахує комісію в 3,5%. При невдалому збігу обставин реальна ставка за кредитом може досягти 68% річних. Особливо неприємно може бути клієнтам, які гасять борг через касу банку. Якщо сума поповнення картки менша за 10 000 гривень, банк візьме за таку операцію 50 гривень комісії. Через інтернет-банкінг можна гасити будь-який борг безкоштовно.

Кредитний ліміт
До 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Бронзовий призер FinAwards 2021 «Найкраща кредитна картка»
  • Пільговий період до 62 днів на покупки карткою і комуналку в ПУМБ online
  • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу
  • Щомісячний платіж - всього 3% від використаної суми кредиту
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Картка спеціально для тих, хто звик користуватися готівкою. Її можна зняти без комісії в касі і банкоматах – як в своїх (ПУМБ), так і в «чужих». Причому не тільки в Україні, а й за кордоном. Повністю безкоштовно скористатися кредитом, звичайно, не вийде. Грейс-період на операції зняття не діє: за кожен день користування кредитними коштами, знятими в банкоматі, доведеться заплатити з розрахунку 47,88% річних. А якщо не погасити борг вчасно, то доведеться заплатити за штрафною ставкою – 62% річних.

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
  • Безкоштовне смс сповіщення
Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Для тих, хто віддає перевагу готівці, Ідея Банк пропонує картку Card Blanche Blue. Її плюси: 0% комісії за зняття грошей в рахунок кредитного ліміту в будь-якому українському банкоматі й прийнятна процентна ставка в 24% річних. Мінус – пільгового періоду немає взагалі. Тобто 24% річних банк нарахує на будь-яку операцію, чи то зняття в банкоматі, чи платіж в торговельній мережі.

Ще один важливий момент. Клієнту «Ідеї» потрібно постійно пам'ятати відразу про дві дати. Перша – останній робочий день місяця. Якщо на цей день за карткою є борг, банк нарахує на нього 4% комісії. Друга – розрахункова дата, під якою банк розуміє день підписання карткового договору. Якщо до неї не погасити весь борг, штрафу не уникнути. Тому для спрощення користування карткою оформляти її краще в останні дні місяця, щоб обидві дати максимально поєднати.