0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Кредитні картки без комісії за зняття

«Фінанси.ua» підрахував, скільки коштує безкоштовне зняття готівки з кредитної картки

Бажаєте використовувати кредитну картку як «паличку-виручалочку» на чорний день? Можливо, хороша пропозиція - картки, за якими немає комісії за видачу готівки в банкоматі. Але щоб кредит був привабливим, користуватися карткою потрібно обережно. Ось що потрібно знати про найкращі кредитки з безкоштовною видачею готівки.
Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
  • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
  • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів у будь-якому банкоматі
  • 2 рази на рік можливість отримати кредитні канікули
  • Бере участь в програмі лояльності Альфа-Банку Україна Cash'U CLUB
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

У «Альфи» є кілька карток з безкомісійною видачею готівки в банкоматах. Найпривабливіша – «Максимум готівка». Непогана пропозиція, якщо гроші потрібні буквально на кілька днів. З цією карткою можна зняти гроші без комісії в будь-якому банкоматі України. Але платити все одно доведеться. На видачу грошей в банкоматі не поширюється пільговий період. Тобто, за карткою Gold банк нарахує за кожен день боргу 26% річних. Це – близько 0,07% або 70 копійок за тисячу гривень в день, за місяць набіжить 2% або 20 гривень. На місяць розтягувати борг за цією карткою не потрібно. В «Альфі» є таке поняття як розрахункова дата. Вона настає кожен місяць в день підписання договору. І якщо на розрахункову дату є якийсь борг, банк нарахує комісію в 3,5%. При невдалому збігу обставин реальна ставка за кредитом підвищиться до 86% річних. Особливо неприємно може бути клієнтам, які гасять борг через касу банку. Якщо сума поповнення картки менше 5 000 гривень, банк візьме за таку операцію 50 гривень комісії. Через інтернет-банкінг можна погасити будь-який борг безкоштовно.

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
  • Зняття готівки без комісії в будь-якому банкоматі або касі банку за рахунок кредитного ліміту
  • Зменшена процентна ставка за користування кредитом - тільки 2% в місяць
  • Продукт розроблений за принципом «не використовуєш - нічого не платиш»
  • Відсоток на залишок - 12%
Платіжна система MasterCard

Банк «Ідея» пропонує гарну картку Card Blanche Blue для тих, хто надає перевагу розрахункам готівкою. 0% комісії за зняття грошей в рахунок кредитного ліміту в будь-якому українському банкоматі. Приваблива процентна ставка, 24% річних – це 0,065% в день. Головне, що потрібно клієнтові «Ідеї» – календар, адже йому потрібно постійно тримати в голові дві дати. По-перше, останній робочий день місяця. Якщо на цей день є борг, банк нарахує на нього 4% комісії. По-друге, розрахункову дату, яку банк відраховує від дня підписання договору. Тобто, якщо взяти у банку в борг за тиждень до розрахункової дати, краще погасити борг за два-три дні до неї, інакше штраф. Пільгового періоду за цією карткою немає взагалі. Тобто, 24% річних банк нарахує на будь-яку операцію: будь-то зняття в банкоматі, чи платіж в торговій мережі. Що можна зробити, щоб спростити користування цією карткою? Непогана ідея виглядає підписання договору в останні дні місяця. Хоча б дат в голові потрібно тримати менше.