0 800 307 555
0 800 307 555

Кредитки для тих, хто не любить кредитки

Кредитні картки з нарахуванням відсотків на залишок

Не хочете тримати в гаманці занадто багато карток? Віддаєте перевагу платити своїми грошима, але хотіли б кредитний ліміт? І відсоток на залишок своїх грошей? В Україні не так вже й багато кредиток, з якими можна комфортно користуватися своїми грошима. «Фінанси.ua» вибрав такі картки для вас.
Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
365 грн
  • Кешбек до 3%
  • Відсоток на залишок - 10%
  • Безкоштовне смс сповіщення
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

Єдина в Україні картка з так званим «дуальним» гривневими рахунком. За хитромудрим словом не стоїть нічого складного. У цієї картки – відразу два гривневі рахунки: кредитний і дебетовий. Ви можете одночасно користуватися кредитним лімітом і тримати на ній свої гроші. В цьому є невелика незручність. Для погашення боргу потрібно перевести гроші з дебетового рахунку на кредитний. Зате ви отримаєте не тільки відсотки на залишок своїх грошей, але і кешбек. Найвигідніше платити за рахунок кредитного ліміту у вихідні, тоді чистими на руки вийде 3%. Операції в інтернеті дадуть 2%, в торговельній мережі у будні – 1%. Картка мультивалютна, ви отримуєте рахунки в гривні, американському доларі, євро і фунті стерлінгів. Річне обслуговування картки коштує 365 гривень. При вдалому збігу обставин можна повернути за місяць.

Кредитний ліміт
До 50 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Срібний призер FinAwards 2021 «Найкраща кредитна картка»
  • Безкоштовне смс сповіщення
  • Акція Відпустка не закінчується!
  • Акція Круті подарунки до Дня знань із Mastercard!
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Можливо, найпопулярніша кредитна картка в Україні. Її головна перевага – технологічна могутність Приватбанку. На більшість операцій йдуть лічені секунди. Чи то переказ із картки на картку, чи погашення боргу. На залишок своїх грошей банк нараховує відсотки, але з секретом. Дохід нараховується у вигляді бонусів, які можна витратити в мережі партнерів Приватбанку «Бонус-плюс». Якщо часто подорожуєте, випустіть до цієї картки додаткову класу World. Вона краще захищена, а на покупки за кордоном нараховуються бонуси MasterCard Rewards. Після їх обміну на подарунки з каталогу вийде близько 1% кешбеку. За випуск World доведеться заплатити 100 гривень.