Як отримати в банку довідку про те, що ви – власник картки
І навіщо вона потрібна
Більшість банків відразу попереджають: отримати довідку про наявність карти можна тільки у відділенні. Але деякі дозволяють оформити її віддалено.
«Приват» реалізував процес оформлення такої довідки в інтернет-банку. Для цього потрібно зайти у вкладку «всі послуги», потім у довгому списку зліва обираємо пункт «Послуги», а в ньому «створити довідку»:
Варто відзначити, що розробники на славу попрацювали над функціоналом цього розділу. Тут можна замовити 8 різних довідок! Нам потрібна «Довідка за рахунками».
Натиснувши на нього, побачите перелік з чинних, а також вже закритих карток:
Нижче потрібно буде вказати мову довідки – можна оформити українською та англійською, що дуже зручно – а також місце вимоги документа (варіанти відповідей: «За місцем вимоги», «Для отримання візи», «До Фонду соціального страхування», «Для отримання кредиту»).
Для відкритої картки можна також вказати дату оформлення довідки, валюту, в якій будуть відображатися залишки і, за бажанням, додати інформацію щодо залишків на рахунку.
Вказавши все необхідне, тиснемо «сформувати» – і довідка готова:
Її можна роздрукувати або зберегти у вигляді файлу. За оформлення подібних довідок ПриватБанк грошей не бере.
Повністю ідентичний «приватівському» процес оформлення довідки і в А-Банку. Обираємо ті самі пункти меню в інтернет-банку і вказуємо ті самі побажання до документа:
Довідка надається безкоштовно.
monobank дозволяє сформувати деталізовану виписку за карткою (у форматах csv, pdf, xls). Іноді цього для посольств достатньо. Щоб це зробити, потрібно увійти в мобільний додаток, зробити свайп вліво і обрати «Відправити виписку за карткою»:
Потім потрібно буде вказати період, за який вам потрібна виписка, і адресу електронної пошти, куди банк її відправить.
Якщо виписки недостатньо, то можна замовити і довідку. Доведеться звернутися в підтримку і сказати, для чого потрібен документ. Отримати її можна буде як в електронному вигляді на зазначену адресу електронної пошти, так і в паперовому – на найближче відділення «Нової Пошти». Платити за оформлення документа не доведеться.
В «Альфі» за паперову довідку доведеться викласти 150 гривень, за електронну – в 6 разів менше. Замовити документ можна:
- в режимі чату;
- на гарячій лінії банку;
- безпосередньо у відділенні;
- через Інтернет-банк MyAlfa-Bank.
У MyAlfa-Bank треба зайти в меню «Послуги» і обрати «Довідки»:
Мова документа може бути:
- українською;
- англійською;
- двома мовами (українською та англійською).
Також потрібно вказати форму документа і спосіб доставки (якщо обрано паперовий варіант).
У Forward Bank повна виписка за рахунком з моменту його відкриття обійдеться клієнту в круглу суму – 500 гривень. Натомість звичайна довідка про залишок на рахунку – в 75 грн, тобто вдвічі дешевше, ніж у Альфа-Банку. Але замовляти і отримувати довідки можна тільки у відділенні.
У ТАСкомбанку виписка за рахунком за попередній місяць коштує 50 гривень. Якщо потрібна довідка про наявність рахунку і залишок на ньому, то вона обійдеться в 75 гривень. Замовляти і отримувати довідки можна тільки у відділенні.
У ОТП можна замовити виписку за рахунком через сайт банку. Оберіть розділ «Приватним клієнтам» – > «Онлайн-обслуговування» – > «Замовлення виписки на email».
Если нужна справка, то за ней придется ехать в отделение и стоить она будет 200 гривен.
Даже если вы обслуживаетесь в другом банке, то, способ получения справки и ее стоимость будут похожи на один из перечисленных вариантов.