0 800 307 555
0 800 307 555

Безкоштовні кредитки

Картки, за випуск і обслуговування яких не потрібно платити

Ідеальну кредитну картку вибрати майже неможливо. Ви розумієте свої типові операції зараз, але навряд чи можете прогнозувати їх хоча б на кілька місяців вперед. До того ж за карткою з вигідними умовами розрахунків в супермаркетах, як правило, взагалі не будуть нараховувати кешбек за купівлю одягу або техніки. Хороший вихід - кілька кредитних карток. Благо, що платити за них не потрібно.
Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 20 000 грн
Пільговий період
До 90 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Пільговий період на першу покупку – до 90 днів, на наступні покупки – до 60 днів
  • Кешбек до 1,5 %
  • Кредитний ліміт може бути збільшений за рішенням банку до 50 000 грн
Платіжна система MasterCard

Непоганий вибір, якщо у вас є кредитка з кешбеком в супермаркетах. 1,5% кешбек в непродовольчих магазинах – спокуслива пропозиція для тих, хто планує ремонт або порівняно велику покупку. З карткою потрібно бути уважним, за її обслуговування банк візьме 2% від суми боргу, якщо ви не встигнете погасити його до розрахункової дати. Користувачі форуму «Фінанси. UA» знають і люблять картки банку «Форвард». Читайте відгуки, вони допоможуть отримати від картки максимум.

Кредитний ліміт
До 50 000 грн
Пільговий період
До 55 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Відсоток на залишок - 10%
  • Безкоштовне смс сповіщення
  • Можливість випуску іменної карти з фото всього за 50 грн.
Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard

Не любите державні банки? А-банк – непоганий вибір для тих, хто звик до Приватбанку. «Універсальна» відрізняється від такої самої картки Приватбанку лише дизайном. І тим, що 10% на залишок своїх грошей за карткою нараховують грошима, а не бонусами.

Кредитний ліміт
1 000 - 50 000 грн
Пільговий період
До 57 діб
Обслуговування
Безкоштовно
  • Безкоштовне смс сповіщення
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard

Картка для клієнтів мережі АЗС «ОККО». За платежі банк нараховує бали, які можна витратити на заправках «ОККО». Це може бути вигідно, але важливо розуміти, що картка безкоштовна тільки умовно. Якщо ви користуєтеся кредитним лімітом, то, швидше за все, доведеться заплатити 15 гривень за обслуговування картки. Ще один недолік – страхування життя в сумі 0,7% від суми боргу. Відмовитися від страховки в «Авалі» непросто.