Сім причин оформити «не дитячу» картку monobank

Це вже зробили більш ніж 100 000 клієнтів

Клієнти банків масово відмовляються від паперових грошей і починають привчати до цього своїх дітей. Банки зі свого боку всіляко сприяють цьому процесу, пропонуючи юним клієнтам картки. Яскравий тому приклад – monobank, який менше ніж за рік випустив 100 000 «не дитячих» карток. Ми назвемо 7 причин, чому і вам потрібно оформити цю картку своїй дитині.
Зміст

«Не дитяча» картка monobank – це безкоштовна картка зі своїм окремим рахунком, але яка випускається в зв'язці з батьківською. Оформити її може будь-який дорослий клієнт для дитини у віці від 6 до 16 років. З огляду на те, що продукт для особливої ​​категорії клієнтів, то 100 000 нових карток за рік – це дуже багато.

Чому «не дитяча» картка monobank така популярна Тому що вона вигідна дітям та їхнім батьками.

Не потрібно возитися з готівкою

Оформивши «не дитячу» картку, батькам не доведеться повсякчас шукати готівку, щоб видати дітям кишенькові. Плюс, їм буде спокійніше від думки, що їхню дитину ніхто не обрахує на касі, і що в разі екстреної ситуації вона не залишиться без фінансової підтримки. Один дзвінок – і гроші на «не дитячій» картці. Зарахування відбувається за лічені секунди. Операція проходить без комісії.

У свою чергу, дітям не доведеться хвилюватися про те, що вони свої гроші десь загублять або їх хтось вкраде. Якщо потрібно, то з «не дитячої» картки завжди можна зняти готівку в найближчому банкоматі. Коштує така операція всього 0,5% від суми. Хоча, зараз краще обходитися без цього. Адже купюри можуть бути джерелом інфекції. Не кажучи вже про те, що каси та банкомати – це місця скупчення людей, яких поки також краще уникати.

Дитина навчиться основам фінансової грамотності

Отримавши банківську картку і встановивши додаток, дитина навчиться основ банкінгу та фінансової грамотності. Вона дізнається, як перевіряти баланс, як відбуваються перекази між картками, що таке відсоток на залишок і як він розраховується (monobank нараховує 5% на залишок по дитячій картці), як поповнити мобільний, спілкуватися зі службою підтримки банку, а також почне пізнавати інші сторони повсякденних фінансів.

Дитина навчиться накопичувати

Дитина може створити «Банку», куди складатиме заощаджені гроші. Банка – сервіс накопичення, в якому можна налаштувати 7 різних способів поповнення накопичувального рахунку. Назва «Банки» змінюється. Вона може відповідати меті накопичення. Наприклад, «На самокат». Тоді у дитини з'явиться стимул зайвий раз відмовитися від фастфуду і відкласти заощаджені гроші на мрію. monobank допоможе швидше накопичити потрібну суму: прибутковість скарбнички – 5% річних у гривні.

Дитина навчиться заробляти кешбек та планувати витрати

За аналогією з «дорослими» картками mono, «не дитяча» дозволяє заробляти кешбек. Відповідний розділ в дитячому додатку нічим не відрізняється від дорослого. Єдина відмінність – дітям кешбек доступний для виведення, починаючи не з 100, а з 60 гривень, а накопичити можна максимум 200 грн за місяць. Тобто на початку кожного місяця дитина буде планувати витрати по картці і обирати відповідні категорії кешбеку.

Можливість контролювати витрати дитини

З одного боку з «не дитячою» карткою monobank дитина отримує дорослий платіжний інструмент, який вчить її самостійності. З іншого, у батьків буде повний контроль над її витратами, і при бажанні вони можуть їх обмежувати.
Картка з'являється у одного з батьків у меню карток в закладці «Дитячі». Обравши її, та зробивши свайп вліво, потрапляємо в налаштування батьківського контролю, в якому багато корисних функцій:

  • повідомлення про трансакції по картці;
  • заборона на зняття готівки;
  • заборона на поповнення картки третіми особами;
  • заборона на операції з квазі-грошима (онлайн-казино, букмекерські контори, криптовалюти);
  • заборона на покупки в категорії «Розваги та спорт» (відеоігри, боулінг, більярд, гольф);
  • заборона на покупки в категорії «Кафе та ресторани».

Як бачимо, список налаштувань досить значний. Тому в плані контролю картка дуже гнучка. Можна надати дитині повну свободу, а можна дозволити лише деякі операції.

Простота оформлення

Процес оформлення картки складається з п'яти простих етапів:

  • обрати в списку карток (свайп вниз на головному екрані) закладку «Дитячі» і натиснути «Хочу дитячу картку»;
  • ввести дані дитини – ПІБ і дату народження – і сфотографувати (або завантажити з галереї) її свідоцтво про народження;
  • ввести номер телефону дитини і натиснути «Продовжити»;
  • встановити додаток на смартфон дитини.

В процесі налаштування потрібно вирішити, якою буде картка: віртуальною чи пластиковою. Вона цілком може існувати в електронному вигляді. Щоб розраховуватися в магазинах чи в транспорті, достатньо додати її в електронний гаманець Apple Pay або Google Pay.

Правда, такий варіант доступний дітям від 12 років і пов'язано це з політикою безпеки Apple Pay та Google Pay. Якщо ваша дитина молодша, то краще обрати пластик. Сама картка безкоштовна, але потрібно буде заплатити 50 гривень за доставку «Новою Поштою».

Формат подачі

При замовленні можна обирати колір картки: залишити класичний чорний або більш веселий жовтий. Пластик доставляється в великому картонному конверті, в якому окрім картки, вкладено серію дитячих наклейок від monobank і дерев'яний конструктор, створений в колаборації з бізнесменом Гаріком Корогодським. Що саме з комплекту дітям подобається більше, картка чи подарунки – незрозуміло 😁. Судячи з відгуків батьків, захоплення викликає й те, і інше.

Сучасні діти ростуть швидко і з задоволенням освоюють нові сервіси. Для дитини власна банківська картка і мобільний додаток до неї можуть стати об'єктом гордості, а для його батьків – запорукою спокою, впевненості в тому, що їхнє чадо завжди буде при грошах. «Не дитяча» картка monobank для цього відмінно підходить.