Таскомбанк

Голова правління
Комарист Андрій Вікторович

Голова правління Таскомбанку з 12 березня 2019 року. Досвід роботи в банківській сфері з 1994 року.

Раніше займав посади: директора з розвитку продуктів роздрібного бізнесу АТ «Таскомбанк», керівника напрямку апарату голови правління АТ «Таскомбанк», керуючого директора керівництва Головного офісу АТ «Цеснабанк», директора департаменту з управління масовими професіями РБ Головного офісу ПАТ КБ «Приватбанк», директора департаменту з управління фахівцями з обслуговування клієнтів Головного офісу ПАТ КБ «Приватбанк», начальника Департаменту з управління фахівцями з обслуговування клієнтів Головного офісу ПАТ КБ «Приватбанк», керівника напрямку «Роздрібний бізнес» ЗАТ МКБ «Москомприватбанк».

Освіта: з 1988 року навчався у Харківському інженерно-економічному інституті. Кандидат економічних наук.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

 

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01032, Київ, вул. С.Петлюри, 30
  • Код банку (МФО)339500
  • Ліцензія НБУ84, 25.10.2011
  • Emailinfo@tascombank.com.ua
  • ЄДРПОУ09806443
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

АТ «ТАСкомбанк» - універсальний комерційний банк, який надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Банк заснований в 1989 році і є одним з найстаріших комерційних банків України. У 2004 банк приєднався до Групи «ТАС» - однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни.

Надаючи повний спектр фінансових послуг, банк гармонійно поєднує індивідуальний підхід, технологічність і зручність користування банківськими продуктами. Грунтуючись на довгострокове партнерство, «ТАСкомбанк» допомагає своїм клієнтам знаходити оптимальні рішення для досягнення стабільного фінансового успіху та зростання їх добробуту.


Офіційна інформація.