
Приватбанк стимулює українців з дитинства користуватися банківськими продуктами. Дорослий може прийти у відділення з дитиною і оформити для неї картку «Юніора». На ній навіть можна встановити невеликий кредитний ліміт – до 300 гривень. Діти отримують можливість вчитися правильно користуватися банківськими картками і грамотно розпоряджатися грошима. Щоправда, є умова – дитині має бути не менше, ніж 6 років.
Приватбанк – поки що єдиний з українських банків, чиї термінали приймають іноземну валюту. На кожному з них вказана мінімальна купюра в доларах або євро, яку він може прийняти. Зазвичай це $1 і €5.
У більшості банків депозит з відсотками можна отримати в день його закінчення. У «Приваті» діє інша система. Гроші будуть доступні тільки на наступний день після його закінчення. А якщо їх не забрати протягом 5 днів, він автоматично пролонгується на наступний строк.
З назви зрозуміло, що «Скарбничка» – це послуга, яка допомагає накопичувати гроші. Робиться це або шляхом переказу регулярного платежу на її рахунок, або шляхом округлення суми до певного рівня при кожному зарахуванні або списанні з прив'язаної картки.
Банк каже, що нараховує 11% річних на залишок коштів на «Скарбничці». Але тут є важливий нюанс, який багатьох застає зненацька. 11% виплачуються тільки в разі, якщо накопичення не чіпати протягом цілого року. Якщо ж зняти хоча б гривню, то нараховується лише символічний 1% річних. Майте на увазі.
Банк повідомляє про операції за рахунком смс-повідомленнями. Раніше вони приходили при витратах від 100 і більше гривень. Не так давно цей ліміт збільшився на порядок. Мабуть, в банку порахували, що надсилати так багато повідомлень занадто дорого.
Оформляючи в магазині розстрочку «Оплата частинами», перший платіж можна зробити за кредитні кошти. При цьому жодних додаткових комісій не буде. Щоб не платити комісій і далі, всі наступні платежі доведеться вносити за рахунок власних коштів. Тобто спочатку доведеться погасити борг за кредиткою, а потім поповнити її на потрібну для платежу суму. Якщо ж і далі гасити розстрочку кредитними грошима, то банк буде брати по 4% комісії з кожного погашення.
Приват24 – одна з головних переваг Приватбанку. Система дозволяє не тільки виконувати всілякі операції з поточними і картковими рахунками, але і отримувати безліч різноманітних послуг. Там, наприклад, можна оформити кілька видів полісів страхування (життя, здоров'я, застрахувати автомобіль або нерухомість), купити квитки на автобус, поїзд чи літак, замовити доставку їжі, квітів, води і багато чого ще.
«Приват» – засновник найбільшого в Україні кредитного бюро: Українського бюро кредитних історій (УБКІ). На всіх, хто хоч раз брав у банку кредит або оформляв кредитну картку, є досьє в УБКІ.
Замовити кредитну історію для ознайомлення можна прямо з Приват24, заплативши 50 гривень. Стільки ж доведеться віддати за те, щоб поглянути на свій кредитний рейтинг.
Зовсім не обов'язково тягати з собою ноутбук, щоб користуватися всіма послугами, що надаються Приватбанком, онлайн. У мобільному додатку Приват24 є майже все, що і в десктопній версії, включаючи доставку їжі, купівлю квитків, участь в програмі BlaBlaCar та інші послуги.
У «Приваті» діє бонусна програма «Бонус плюс». Розраховуючись карткою банку в магазинах-партнерах, отримуєш від 1 до 5 відсотків від витраченої суми на бонусний рахунок, з якого потім можна оплачувати покупки. Якщо включити на смартфоні геолокацію, через мобільний додаток можна побачити всі торгові точки-партнери банку, які знаходяться поруч. Зручно.
Приєднатися до багатомільйонної армії клієнтів ПриватБанку можна прямо тут, оформивши кредитну картку банку.