0 800 307 555
0 800 307 555

Уніка

Уніка

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Уніка»

Свідоцтво про реєстрацію СТ№Б0000142 від 21.08.2004

Голова правління Ульє Олена Володимирівна

Являється членом правління Ліги страхових організацій України; Моторного (транспортного) бюро України; Європейської бізнес асоціації; Національного клубу страхових виплат; Національної асоціації страховиків України.

Uniqa Insurance Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках в Австрії та Центральній й Східній Європі. 21 300 співробітників і ексклюзивних партнерів з продажу обслуговують понад 15,5 мільйонів клієнтів в 18 країнах Європи.

В Україні Uniqa Insurance Group представлена небанківською фінансовою групою Уніка Україна, до якої входять страхові компанії «Уніка» (non-life) та «Уніка Життя» (life). Понад 1 тис. співробітників Уніка в Україні обслуговують близько 1 мільйона страхових полісів.

Страхова компанія «Уніка» працює на українському ринку non-life страхування 27 років.

Протягом багатьох років Страхова компанія «Уніка» займає провідні позиції на ринку України за зборами страхових премій, виплатами, активами та часткою ринку non-life страхування.

Уніка стабільно входить у Топ-3 в сегментах страхування Каско, медичного страхування та страхування майна. Щомісячно Страхова компанія «Уніка» здійснює страхові виплати у сумі близько 100 млн грн.

Підтримка клієнтів 24/7 за телефоном служби асистансу, у месенджерах Viber та Telegram, за допомогою чат-ботів та мобільного додатку myUNIQA.  

Нагороди та премії: Страхова компанія «Уніка» володар міжнародного сертифікату та золотої медалі Customer's Friend- Superior Excellence, Міжнародної асоціації сертифікації ICERTIAS (Цюріх, Швейцарія) за зразкові відносини з клієнтами. Уніка – визнана найкращою страховою компанією України у рейтингу «Топ-100. Рейтинги найбільших».

Послуги, що надаються:

 • Страхування життя
 • Каско
 • Автоцивілка (обов’язкова та добровільна)
 • Страхування майна
 • Медичне страхування
 • Захист від нещасних випадків
 • Туристичне страхування

Як оформити страховку:

 1. Онлайн на сайті - https://uniqa.ua/ua/buy/
 2. Отримати договір в електронній формі на вказану електронну адресу
 3. Самостійно оформити у відділеннях компанії - https://uniqa.ua/ua/contacts/contact/

Як отримати страхову виплату в СК «Уніка»:
При настанні страхового випадку телефонувати за номером: 044 225 60 00. Більш детальну інформацію отримайте у відповідному розділі за видом страхування: https://uniqa.ua/ua/case/

Джерела: сайт компанії, https://kis.bank.gov.ua/ , http://www.mtsbu.ua/ua/

Контакти

 • АдресаУкраїна, 04112, Київ, вул. Олени Теліги 6В
 • Emailoffice@uniqa.ua
 • ЄДРПОУ20033533
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
 • <% marker.addr %>,