0 800 307 555
0 800 307 555

Агропросперіс Банк

Голова правління
Щепанський Сергій Анатолійович

Голова правління Агропросперіс Банку з 2015 року. Досвід роботи в банківській сфері понад 20 років.

Освіта: закінчив Київський національний торгівельно-економічний університет за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 04119, Київ, вул. Дегтярівська, 27Т (літера А)
  • Код банку (МФО)380548
  • Ліцензія НБУ241, 16.02.2016
  • Emailbank@ap-bank.com
  • ЄДРПОУ35590956
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк


16 липня 2015 року Agro Holdings (Ukraine) Limited, дочірня компанія NCH Advisors, уклала угоду з придбання ПАТ «Астра Банк», який був зареєстрований у 2007 році, а у 2015 році визнаний неплатоспроможним Національним банком України. 4 лютого 2016 року банк вийшов на фінансовий ринок під новим брендом – Агропросперіс Банк.

2017 року Агропросперіс Банк отримав довгостроковий кредитний рейтинг на інвестиційному рівні uaAA, що характеризує дуже високу кредитоспроможність, та найвищий рейтинг надійності депозитів ua1 за національною шкалою.

Агропросперіс Банк – банк із 100% іноземним капіталом (США та Європа). Єдиним акціонером Банку є компанія Agro Holdings (Ukraine) Limited, якою опосередковано володіє фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P. Інвестори фонду - відомі міжнародні інститути США та Європи, зокрема Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР). Фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P входить у групу інвестиційних фондів під управлінням NCH Capital Inc. (США). Заснована 1993 року у Нью-Йорку, NCH Capital Inc. керує інвестиціями у розмірі понад 3 млрд. доларів США через 11 регіональних офісів по всьому світу.

Агропросперіс Банк є членом таких організацій:
  • Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО),
  • Міжнародна платіжна система Visa.

Агропросперіс Банк – це єдиний український банк, який кредитує тільки малих і середніх агровиробників. Агропросперіс Банк надає фінансування під заставу майбутнього врожаю або зерна на елеваторі. У лютому 2016 року банк першим в Україні оформив фінансову аграрну розписку і довгий час залишався лідером за кількістю укладених аграрних розписок. За 5 років малі та середні фермери отримали в Агропросперіс Банку майже 1 млрд гривень коштів під заставу аграрних розписок.

Джерела: сайт банку, сайти Finance.ua, minfin.com.ua та ін.