0 800 307 555
0 800 307 555

Агропросперіс Банк

Голова правління
Щепанський Сергій Анатолійович

«Ми працюємо з невеликими господарствами, що обробляють 100-200 га землі, які не розглядаються іншими банками. Але найголовніше те, що ми даємо нашим позичальникам не тільки ресурси, ми допомагаємо їм підвищити ефективність бізнесу, консультуючи в питаннях фінансового планування, вибору агротехнологій, продажу на експорт»

читати інтерв'ю

Контакти

  • АдресаУкраїна, 04119, Київ, вул. Дегтярівська, 27Т (літера А)
  • Код банку (МФО)380548
  • Ліцензія НБУ241, 16.02.2016
  • Emailbank@ap-bank.com
  • ЄДРПОУ35590956
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк


«Агропросперіс Банк» – банк із 100% іноземним капіталом. Єдиним акціонером Банку є компанія Agro Holdings (Ukraine) Limited, опосередкованим власником якої є фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P. Інвесторами фонду є відомі міжнародні фінансові інститути, університети, пенсійні фонди США та Європи, в тому числі Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Фонд NCH Agribusiness Partners II, L.P входить у групу інвестиційних фондів під управлінням NCH Advisors Inc. (США). Заснована 1993 року у Нью-Йорку, NCH Advisors Inc. управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд дол США через 9 регіональних офісів по всьому світу.

Кінцевими бенефіціарами банку є Джордж Рор та Моріс Табасінік (США).

«Агропросперіс Банк» – це єдиний в Україні банк, який кредитує виключно малих і середніх агровиробників. Банк надає фінансування під заставу майбутнього врожаю або зерна на елеваторі та став першим в Україні банком, який кредитує під аграрні розписки.

«Агропросперіс Банк» надає повний комплекс послуг для юридичних осіб, а також приймає депозитні вклади приватних осіб. Надійність вкладів забезпечується інвестиціями у найбільш стабільну і прибуткову галузь економіки України – сільське господарство, а також участю у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб.

Ліцензія НБУ № 241 від 16.02.2016.

Офіційна інформація.