Банківські картки для пенсіонерів

Найвірніші та найлояльніші клієнти у кожного банку — пенсіонери

Як же розібратися, який банк кращий? Finance.ua підготував вибірку з кількох популярних карток для пенсіонерів з описом всіх їх сильних і слабких сторін. Кожен знайде тут те, що йому найбільше до вподоби.
Зміст

Що найцінніше для кожного банку? Звісно, ​​клієнти, які зберігають йому вірність. Лояльні клієнти, які не змінюватимуть банк за кожною примхою. Клієнти, які називатимуть цей банк своїм і прийдуть до нього з усіма проблемами.

Найвірніші та найлояльніші клієнти у кожного банку — пенсіонери. А банк, де вони отримують пенсію, вони вважають не просто своїм, а найнадійнішим.

На Finance.ua існує перелік найкращих кредитних карток від банків України. Тут ви можете порівняти усі умови, та обрати оптимальний для себе варіант.

Картка для виплат від ПриватБанку

Це, мабуть, найпопулярніша картка для отримання пенсій та інших соціальних виплат в Україні. Секрет успіху ПриватБанку — широка мережа відділень (яку рік тому вже почали скорочувати з метою оптимізації витрат. — Ред.). Активна реклама кілька років тому. А з 2016 року — статус державного банку, що лише додало йому довіри у старшого покоління.

Що ж пропонує ПриватБанк пенсіонерам? Насамперед можливість зняти готівку без комісії у будь-якому банкоматі України. Приват був одним із перших, хто впровадив цю послугу для своїх карток, хоча зараз багато банків пішли цим же шляхом. У своїх банкоматах банк дозволяє за раз зняти до 20 тис. гривень, що дуже непогано.

Крім того, банк дозволяє пенсіонерам сплатити комунальні послуги у сумі до 3 тис. гривень на місяць без комісії.

На залишок коштів на пенсійній картці банк до 1 червня 2021 року нараховував 4% річних, але це вже у минулому. Тепер, щоби трохи заробити, треба буде відкривати «Приват-вклад» під 2,5% річних або переказувати кошти на депозит, що не дуже зручно.

Платіжна картка «Пенсійна ідея» від Ідея Банку

Платіжна картка «Пенсійна ідея», яку в Ідея Банку пропонують для отримання пенсій, хоч поки що менш відома і популярна, ніж картка ПриватБанку, але має купу переваг. Вони, безперечно, привернуть увагу потенційних клієнтів.

Насамперед варто згадати, що це банк із європейським (польським. — Ред.) капіталом, що свідчить про його солідність та надійність.

Тариф картки «Пенсійна ідея» передбачає безкоштовне обслуговування картки, включаючи випуск, обслуговування, зняття готівки в банкоматі або касі відділення. До речі, знімати готівку можна як у своєму банкоматі, так і банкоматах будь-яких інших українських банків: комісію за це не беруть.

Плата за SMS-інформування становить лише 5 грн на місяць, але за бажання цю послугу можна вимкнути.

На залишок коштів на картці банк нараховує 6% річних, що вище, ніж у середньому на ринку.

Пенсійна картка від Сенс Банку

Для пенсіонерів та одержувачів соціальних виплат Сенс Банк пропонує тариф White, в рамках якого безкоштовно відкривається картка міжнародної платіжної системи MasterCard або VISA.

Щомісячної плати за обслуговування для пенсіонерів немає.

Щомісяця клієнт має право зняти у банкоматах усього світу до 20 тис. гривень без комісії.

На залишок коштів нараховується 3% річних.

Крім того, є можливість взяти участь у програмі лояльності Cash’U Club та обрати до 7 категорій з підвищеним нарахуванням кешбеку. Таким чином, картка дозволяє не лише отримувати пенсію, зберігати її, а й додатково заробити.

Картка «Соціальна» від Таскомбанку

Цікавий варіант для отримання пенсії пропонує Таскомбанк. Картка «Соціальна» від Таскомбанку передбачає не лише безкоштовне оформлення та зарахування пенсій, а й 7% річних, які банк нараховує на залишок коштів на картці.

Зняття готівки безкоштовно як у касах відділень Таскомбанку, так і в будь-яких банкоматах на території України — і своїх, і чужих.

Крім того, банк нараховує кешбек у розмірі 1% від суми купівлі ліків в аптеках.

Банківські картки можуть бути кредитними або дебетовими. Перші — це безкоштовний, «кишеньковий» банківський кредит. Вони дозволяють користуватися як власними, так і банківськими грошима. У більшості з нас є як ті, так і інші картки, оскільки вони виконують різні функції, але відмінно один одного доповнюють. Тому, склавши декількох рейтингів кредиток, ми вирішили також зробити рейтинг дебетових карток.

Кредитна картка Globus Plus від банку Глобус

Деякі банки пропонують пенсіонерам оформити не лише дебетові, а й кредитні картки. Одним з найцікавіших варіантів є кредитка Globus Plus від банку Глобус.

Картка оформлюється всім охочим, водночас кредитний ліміт можуть отримати і пенсіонери віком до 65 років.

Безкоштовне оформлення та обслуговування — вже плюс для кредитної картки. Але головною перевагою цієї картки є високий кешбек і можливість обрати три категорії з восьми, за якими він нараховуватиметься.

Наприклад, для пенсіонерів можна обрати категорії «Продукти» та «Аптеки», за якими банк виплачує кешбек у розмірі 2,5% від суми покупки. Це дозволить не лише розплатитися за рахунок банківських коштів (а потім погасити кредитку, коли прийде пенсія), а й трохи заощадити за рахунок кешбеку.