0 800 307 555
0 800 307 555

МетаБанк

Голова правління
Нужний Сергій Павлович

Голова правління Метабанку.

Працює в АТ «МетаБанк» з 07.07.1997 р.

Освіта: закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Облік і аудит».

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 69006, Запорiзька область, Запоріжжя, пр. Металургів, 30   
  • Код банку (МФО)313582
  • Ліцензія НБУ69, 28.10.2011
  • Emailmbank@mbank.com.ua
  • ЄДРПОУ20496061
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

АТ «МетаБанк» розпочав свою діяльність 12 липня 1993 року у м Запоріжжя як регіональний Акціонерний банк "Металург" (АБ Металург реорганізований у ВАТ "Метабанк" 22 травня 2009 року, в Публічне акціонерне товариство"МетаБанк"- 14 серпня 2009 року). Протягом усього 21 року Банк активно розвивається, будуючи свою політику відповідно до того головного принципу, який був закладений ще при створенні банку і залишився незмінним і на сьогодні - «Ми працюємо для того, щоб зробити життя наших клієнтів краще, бізнес успішнішим, а банківські послуги простими і доступними! »

Планомірно розширюється і мережа відділень Банку. У 50 відділеннях обслуговується більше 130 тисяч клієнтів - фізичних осіб і більше 9 тисяч фірм і приватних підприємців. На сьогоднішній день повний комплекс банківських послуг надають відділення в Запоріжжі, Дніпропетровську, Києві, Борисполі, Миколаєві та Херсоні.

На сьогоднішній день МетаБанк готовий запропонувати своїм клієнтам отримати на вигідних умовах кредити готівкою; кредити на покупку товарів і послуг. У відділеннях Банку можна сплатити комунальні послуги, так само Банк пропонує депозитні програми, що дозволяють вигідно розмістити вільні грошові кошти, вибравши найбільш зручний вклад. Кожному клієнту, який оформив кредит або депозит надається пластикова картка «Металлкарт», яка значно полегшує розрахунки з банком при погашенні кредиту або знятті відсотків по вкладу. Так само у відділеннях Банку Ви можете оформити платіжну карту міжнародної платіжної системи MasterCard International, яка дозволяє знімати готівку як у відділеннях і банкоматах Метабанку, так і в банкоматах банків-партнерів по всій Україні.

Для розвитку бізнесу юридичних осіб та приватних підприємців Банк надає бізнес-кредити. Програмні кредити і кредитні лінії від АТ "МетаБанк" - цільові, відрізняються гнучким підходом до забезпечення по кредиту, можливістю без нотаріального оформлення застави та достроковим погашенням без додаткових витрат, так само можливе застосування пільгового періоду без погашення кредиту до 6 місяців.

Основа ділової репутації Банку - це міцна фінансова база. За рейтингом фінансових показників, складеним в 2007 році газетами «Інвест» і «Дело» МетаБанк (у той час ще Банк «Металург») увійшов до «ТОП-100. Кращі компанії фінансового сектора України». Оперативність прийняття рішень дозволяє клієнтам Банку бути впевненими в надійності свого фінансового партнера.

Робота АТ "МетаБанк" побудована на принципі створення максимально комфортних умов для клієнтів: у Банку працює інформаційно-довідкова служба, яка дозволяє клієнтові не виходячи з будинку або офісу дізнатися тарифи на послуги, повну інформацію про найближче відділення або банкомат, вирішити проблемні питання і т .буд .; в будь-якому відділенні Банку клієнт може отримати повний спектр банківських послуг; індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ці та інші конкурентні переваги дозволили МетаБанку стати уповноваженим Міністерством фінансів банком з обслуговування поточних рахунків одержувачів державної соціальної допомоги та виплати заробітної плати працівникам бюджетних організацій, а також уповноваженим Пенсійним фондом України банком з обслуговування поточних рахунків пенсіонерів та виплати пенсій. Так само Банк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб; неодноразовим переможцем конкурсів із залучення коштів місцевих та обласних бюджетів; учасником міжнародної платіжної системи Master-Card International, а так само має власну платіжну систему «Металлкарт», зареєстровану в Україні під №1; є членом Асоціації українських банків і Першої фондової торгової системи, членом міжнародної системи міжбанківських фінансових телекомунікацій SWIFT, має партнерські відносини з більш ніж 100 українськими та міжнародними банками.

Банк послідовно розвиває продуктовий ряд для якісного і зручного обслуговування широкого кола клієнтів. Стандартизація продуктів Банку забезпечує єдину високу якість наданих Банком послуг не залежно від місця їх надання та високий рівень інноваційності за рахунок швидкого, майже одночасного впровадження продуктів у всій мережі відділень. Банк постійно відстежує появу у клієнтів нових потреб і прагне в найбільш короткі терміни запропонувати адекватний банківський продукт.