0 800 307 555
0 800 307 555

Кредит Європа Банк

Голова правління
Онур Анлиатамер

Голова правління Кредит Європа Банку з 2014 року.

2014 – Кредит Європа Банк (Україна), голова правління

2012 – Кредит Європа Банк (Україна), член правління. Маючи ліцензію СРА отриману в Стамбульській Палаті СРА, був відповідальним за фінансовий контроль, людські ресурси та управління ризиками.

2008 – Кредит Європа Банк, начальник відділу фінансового контролю.

Освіта: закінчив Стамбульський університет, факультет Бізнес Адміністрування. Отримав ступінь магістра бізнес адміністрування в Стамбульському Університеті Білгі.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01601, Київ, вул. Мечнікова, 2
  • Код банку (МФО)380366
  • Ліцензія НБУ232, 14.10.2011
  • Emailinfo@crediteurope.com.ua
  • ЄДРПОУ34576883
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк


Кредит Європа Банк отримав банківську ліцензію в Україні 28 грудня 2006 року, і офіційно почав свою діяльність під новою назвою 6 червня 2007 року. Загальні збори акціонерів 4 січня 2007 року вирішили збільшити сплачену частину акціонерного капіталу банку до 329,088,311 гривень (понад 50 млн доларів США).

В своїй роботі банк, в першу чергу, орієнтується на світові стандарти якості в обслуговуванні корпоративних клієнтів, а також на багаторічний міжнародний досвід фінансової групи Fiba. Основні принципи діяльності: орієнтація на потреби клієнта, ділова етика, професіоналізм, прозорість.

АТ Кредит Європа Банк — належить Кредит Європа Банку (Голландія) і Credit Europe Group N.V. (CEG). CEG є частиною міжнародної фінансової групи FIBA ​​Group, одного з найбільших багатогалузевих фінансових конгломератів. Група надає різні фінансові послуги, в тому числі банківське обслуговування корпоративних і приватних клієнтів в 12 країнах Східної та Західної Європи і Середнього Сходу. Крім того, група вкладає Значні інвестиції в мережу роздрібних магазинів і ринок нерухомості.

Зміна назви на Кредит Європа Банк пов'язана з фактом продажу FIBA ​​International Holding контрольного пакета акцій Фінанс банку (Туреччина) Національному банку Греції. В результаті, останній отримав усі права на використання назви міжнародного бренду Фінанс Банк. Таким чином, всі міжнародні банківські інститути FIBA ​​International Holding були перейменовані в Кредит Європа Банк. 4 жовтня 2007 року FIH було перейменовано в Credit Europe Group N.V.

АТ «Кредит Європа Банк» є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та член Асоціації українських банків.

АТ «Кредит Європа Банк» — міжнародний банк, який надає широкий спектр банківських послуг корпоративним клієнтам. Послугами банку успішно користуються як українські, так і іноземні компанії, діяльність яких пов’язана з різноманітними галузевими сегментами та видами бізнесу.

Джерела: сайт банку, сайти Finance.ua, minfin.com.ua та ін.