0 800 307 555
0 800 307 555

Кредит Європа Банк

Голова правління
Онур Анлиатамер

Голова правління Кредит Європа Банку з 2014 року.

2014 – Кредит Європа Банк (Україна), голова правління

2012 – Кредит Європа Банк (Україна), член правління. Маючи ліцензію СРА отриману в Стамбульській Палаті СРА, був відповідальним за фінансовий контроль, людські ресурси та управління ризиками.

2008 – Кредит Європа Банк, начальник відділу фінансового контролю.

Освіта: закінчив Стамбульський університет, факультет Бізнес Адміністрування. Отримав ступінь магістра бізнес адміністрування в Стамбульському Університеті Білгі.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01601, Київ, вул. Мечнікова, 2
  • Код банку (МФО)380366
  • Ліцензія НБУ232, 14.10.2011
  • Emailinfo@crediteurope.com.ua
  • ЄДРПОУ34576883
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

Банк заснований в 2006 році. ПАТ «Кредит Європа Банк» входить до групи Сredit Еurope Вank, яку контролює міжнародна фінансова група Fiba Group. Сьогодні клієнти банку - представники малого та середнього бізнесу, приватні і державні підприємства, а також приватні та корпоративні клієнти.

"Кредит Європа Банк» - член Асоціації українських банків.

Ділова етика є рушійною силою всього, чим займається Кредит Європа Банк. Ділова етика - це не теоретичне поняття. Вона визначає наше зобов'язання створити обстановку довіри та надійності шляхом дотримання правил етичної поведінки і відповідності законам, нормам та інструкціям, а також шляхом збереження та сприяння найвищим стандартам професійної етики як на робочому місці так і в суспільстві.

Професіоналізм означає те, що Кредит Європа Банк дотримується принципу постійного саморозвитку.

Професіоналізм охоплює і стимулює необхідні навички, кваліфікацію, знання і різноманітність, тому співробітники виконують свої обов’язки компетентно та цілісно. Ми досягаємо своїх цілей шляхом командної роботи.

Кредит Європа Банк прагне зробити свої продукти якомога прозорішими. Крім того, прозорість є одним з ключових елементів вдалого бізнесу, чи то стосується наших товарів та послуг, стандартів бухгалтерського обліку чи прийняття управлінських рішень.

Надання прозорої інформації зацікавленим сторонам демонструє надійність та законність, тим самим знижуючи очікуваний ризик.


Офіційна інформація.