Аркада

Голова правління
Паливода Костянтин Віталійович

Голова правління банку «Аркада» з червня 1995 року. Досвід роботи у банківській сфері – близько 25 років.

З 1993-го заступник голови правління акціонерного комерційного банку «Ділове співробітництво», а з серпня того ж року — заступник голови правління акціонерного комерційного банку «Аркада».

Костянтин Віталійович з 2002 року є змінним директором Міжнародної федерації компаній-адміністраторів пенсійних фондів (FIAP). У 1997-му йому присвоєно звання «Заслужений економіст України».

Народився 5 листопада 1956 року в місті Коростень Житомирської області.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01001, Київ, вул. Ольгинська, 3
  • Код банку (МФО)322335
  • Ліцензія НБУ80, 20.10.2011
  • Emaildom@arkada.ua
  • ЄДРПОУ19361386

Про банк

Банк «АРКАДА» в своїй діяльності керується метою максимально наблизити всі продукти банку до вирішення потреб звичайної української сім’ї. Різноманітні депозитні програми; накопичувальна програма для дітей – надійний фінансовий старт для вашої дитини; індивідуальні банківські сейфи – цінні речі потребують надійної охорони; здійснює повний спектр операцій з цінними паперами та їх похідними на фондовому ринку України; забезпечує житлом населення - фінансування і кредитування житлового будівництва (кредити надає фіз.особам строком до 30 років). В 1995 р. перший на фінансовому ринку України запровадив унікальну, революційну програму - інвестування житлового будівництва за власні кошти населення.