Аркада

Голова правління
Паливода Костянтин Віталійович

Голова правління банку «Аркада» з червня 1995 року.

Працює в ПАТ АКБ «Аркада» з серпня 1993 року. Працював на посадах заступника голови правління, в травні 1995 року призначений на посаду виконуючого обов’язки голови правління банку «Аркада» .

Костянтин Паливода є доктором економічних наук, входить до складу ради директорів міжнародної федерації адміністраторів пенсійних фондів (FIAP).

Указом Президента України йому було присвоєне почесне звання «Заслужений економіст України».

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 01001, Київ, вул. Ольгинська, 3
  • Код банку (МФО)322335
  • Ліцензія НБУ80, 20.10.2011
  • Emaildom@arkada.ua
  • ЄДРПОУ19361386
Нічого не знайдено
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по <% city.selected.title %>
  • <% marker.addr %>,

Про банк

Банк «АРКАДА» в своїй діяльності керується метою максимально наблизити всі продукти банку до вирішення потреб звичайної української сім’ї. Різноманітні депозитні програми; накопичувальна програма для дітей – надійний фінансовий старт для вашої дитини; індивідуальні банківські сейфи – цінні речі потребують надійної охорони; здійснює повний спектр операцій з цінними паперами та їх похідними на фондовому ринку України; забезпечує житлом населення - фінансування і кредитування житлового будівництва (кредити надає фіз.особам строком до 30 років). В 1995 р. перший на фінансовому ринку України запровадив унікальну, революційну програму - інвестування житлового будівництва за власні кошти населення.