0 800 307 555
0 800 307 555

Найкращі кредитні картки для зберігання грошей

Кредитки з хорошим % на залишок

Не секрет, що головна функція кредитних карток - кредитна. Вони дають можливість користуватися банківськими грошима. Причому безкоштовно, якщо робити це правильно. Але деякі кредитки можуть бути цікаві і для зберігання грошей. Ми підібрали 6 карток з відмінними кредитними «фішками» і непоганим процентом на залишок власних коштів.

Кредитна картка «Weekend Card» від ТАСкомбанку

Оформивши цю картку, крім кредитного, ви отримаєте ще чотири дебетові рахунку: у гривні, доларах США, євро та англійських фунтах. На них можна зберігати власні гроші. На залишок своїх коштів у гривні банк нараховує 10% річних. Досить непогано, враховуючи, що, на відміну від депозиту, ці гроші доступні для зняття в будь-який момент. Крім того, ними легко можна погашати кредитну заборгованість: просто натиснути «Погасити кредит» в інтернет-банку TAS2U.

Кредитна картка «Card Blanche White» від Ідея Банку

Відмінна кредитна картка з масою достоїнств: тривалий пільговий період (до 92 днів), кешбек на витрати в супермаркетах, АЗС, кафе і ресторанах, при цьому умовно безплатне користування (якщо витрачати від 3000 гривень на місяць). Додаємо до цього 10% річних на залишок власних коштів і отримуємо відмінну універсальну банківську картку.

Як це працює

Припустимо, ви були винні банку 2000 гривень. Внісши 5000, ви погасите заборгованість, а на 3000 гривень ваших власних коштів банк нараховуватиме відсотки за весь час їх перебування на картковому рахунку.

Кредитна картка monobank

Одна з найпопулярніших сьогодні карток на ринку. Її плюс у підвищеному кешбеку при витраті власних коштів, який за деякими обраними категоріями може доходити до 20%. У той час, як інші банки стимулюють кешбеком витрачати кредитні кошти, monobank натякає, що можна відмінно заробити, витрачаючи свої. Також картку доповнює зручний і функціональний мобільний додаток. Ну, і 10% на залишок власних коштів.

Кредитна картка «Card Blanche Online» від Ідея Банку

Ця картка створена насамперед для тих, хто багато купує в інтернеті. Оплачуючи нею інтернет-замовлення, можна заробити до 5% кешбеку при оплаті кредитними коштами і 2% при розрахунку на власні. Ну і, звісно, нарахування 10% на залишок власних коштів. Тобто можна поповнити грошима картку, платити ними в інтернеті, отримуючи за це кешбек, і ще заробляти відсоток на залишок.

Кредитна картка «inJoy» від Банку Конкорд

Цією кредиткою можна без комісій та плати за конвертацію розраховуватися в будь-якій країні світу, а також отримувати 5% кешбеку за відвідування фаст-фудів. Туристи і мандрівники це оцінять. Ще одна перевага – 11% на залишок власних коштів. А якщо врахувати, що банк нараховує однаковий кешбек при витратах і кредитних, і власних грошей, дана картка стає майже ідеальною.

Кредитна картка «Go Shopping» від Форвард Банку

Полюбляєте шопінг? Тоді вам припаде до душі кредитка від Форвард Банку, яка так і називається: Go Shopping. Картка дозволяє заробити до 1000 гривень на місяць за рахунок кешбеку. Причому витрачаючи не тільки кредитні, а й свої гроші, що робить цю картку подвійно привабливою. А за зберігання власних коштів банк щедро платить 12% річних.