Найкращі кредитні картки

Добірки кредиток на всі випадки життя

Платити за допомогою кредитної картки зручно, але карток у банків багато і всі різні. Як вирішити, яка краще підійде вам? Ми повсякчас вивчаємо пропозиції банків і робимо для вас добірки карток на різні випадки життя

1. Кредитні картки для мандрівників

Починається сезон відпусток, а будь-яка подорож – це витрати. Брати з собою в дорогу готівку небезпечно. Кредитка набагато надійніша. Розуміючи це, банки пропонують цікаві картки саме для подорожей. Правильний пластик зробить поїздку вигіднішою і комфортнішою. Ви зможете економити на квитках, готелях, оренді авто та інших «відпускних» витратах.

2. Найкращі безкоштовні кредитні картки

Шукаєте кредитну картку, за яку не потрібно платити? Портал Finance.ua склав рейтинг з 10 найпопулярніших безкоштовних кредиток, доступних в нашому каталозі. Ми оцінили всі картки за сімома критеріями. І, щоб розповісти вам про особливості того чи іншого пластику, по кожній з них ми підготували коротку довідку.

3. Найкращі платні кредитні картки

Більшість кредитних карток безкоштовні в випуску і обслуговуванні. І це чудово. Але є клієнти, готові доплачувати за додаткові властивості кредиток. Для них банки випускають картки, за обслуговування яких беруть від кількох сотень до кількох тисяч гривень на рік. Finance.ua підібрав кілька цікавих платних карток і розповів, у чому їх переваги.

4. Кредитки з найкращим пільговим періодом

Пільговий період – одна з ключових функцій будь-якої кредитної картки. Він визначає термін безкоштовного користування кредитним лімітом. Чим він довший – тим краще. Багато, звісно, враховують це при виборі картки. Finance.ua підібрав для вас кредитки з найбільшим пільговим періодом, щоб ви не гаяли час на вивчення всіх цих нудних «карткових» договорів.

5. Найкращі картки для валютообміну

З лютого українці можуть купувати і продавати валюту онлайн. Багато банків вже реалізували таку можливість в своїх інтернет-банкінгах. І в кожному для цього доведеться оформляти мінімум дві картки: одну в гривні, іншу – в валюті, яку купуєте. Finance.ua розбирався, в яких банках і з якими картками такі операції будуть найбільш вигідними.

6. Картки з онлайн-замовленням

Потрібна кредитна картка, але немає часу йти в банк? Вам і не потрібно. Банки-партнери Finance.ua оформляють картки по телефону. Все що від вас потрібно – заповнити нескладну форму на сайті і дочекатися дзвінка з банку. Ми відібрали кредитні картки для тих, хто не любить ходити в відділення банків, і розповіли про їхні особливості.