СГ ТАС

СГ ТАС


СГ «ТАС» працює на ринку страхових послуг понад 19 років і має ліцензії Нацкомфінпослуг України на здійснення діяльності за 38 видами страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового, пропонуючи клієнтам понад 96 страхових продуктів.

Страхова група «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 34 регіональні дирекції і філії та 560 офісів продажів по всій території України, де щороку укладається понад 1,5 млн. договорів страхування.

Впродовж останніх років СГ «ТАС» є беззаперечним лідером за рівнем виплат та зібраних страхових премій серед страхових компаній України з ОСПЦВ та «Зеленої картки» за рейтингом журналу Insurance TOP. Протягом останніх 4 років Страхова група «ТАС» входить у трійку лідерів за страховими платежами у 8 областях України.

У 2017 році компанія залучила понад 1 млрд гривень страхових премій та виплатила близько 400 млн грн. за укладеними договорами страхування.

За даними МТСБУ, головного регулятора ринку обов‘язкової «автоцивілки» в Україні, СГ «ТАС», а саме її фінансовий стан, кількість скарг від страхувальників, якість врегулювання збитків, отримала найвищу можливу оцінку «добре» в цілому та за кожним з перелічених показників.

СГ «ТАС» має підтверджений довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAА, прогноз рейтингу – стабільний. Рейтинг надійності страхової компанії ПрАТ «Страхова група «ТАС» на рівні uaAins (висока надійність), серпень 2017 року, РА «Кредит-Рейтинг».

СГ «ТАС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Морського страхового бюро України. Входить до Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), Федерації страхових посередників України та Бюро кредитних історій.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 03062, Київ, пр. Перемоги, 65
  • Emailtas@tas-insurance.com.ua
  • ЄДРПОУ30115243
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,