Земельний Капiтал

Голова правління
Петренко Олександр Федорович

Голова правління банку «Земельний Капітал» з 2 березня 2009 року. Досвід роботи у банківській сфері – понад 21 рік.

2001-2009 – Дніпропетровська філія АТ Індекс-Банк, керівні посади.

1996-2001 – Банк Україна, економіст, начальник відділу цінних паперів, заступник головного бухгалтера.

Освіта: закінчив інститут банкірів банку Україна, за спеціальністю Фінанси і кредит.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 49101, Днiпропетровська область, Дніпро, пр. Пушкiна, 15
  • Код банку (МФО)305880
  • Ліцензія НБУ113, 16.11.2011
  • Emailbank@zemcap.dp.ua
  • ЄДРПОУ20280450
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

Комерцiйний Банк «Земельний Капiтал»", зареєстрований Національним банком України 31 січня 1994 (реєстраційний номер 236, ліцензія НБУ №113 від 16.11.2011 р), являє собою банк універсального типу. Форма власності - публічне акціонерне товариство. Банк «ЗЗемельний Капiтал» є членом Дніпропетровського банківського союзу, Української Міжбанківської Валютної біржі, ПАРД, Фонду гарантування вкладів, Асоціації «Українські Фондові Торговці». Банк «Земельний Капiтал» має пакет усіх необхідних ліцензій для здійснення банківських операцій, що дозволяє проводити комплексне обслуговування клієнтів.

З моменту свого відкриття банк працює в основних сегментах фінансового ринку: проводить зважену кредитну політику; виконує операції з цінними паперами; в повному обсязі забезпечує міжнародні розрахунки клієнтів, задовольняє їхні потреби в операціях з іноземною валютою; залучає грошові кошти юридичних і фізичних осіб. Для ПАТ КБ «Земельний Капiтал» характерний стійкий імідж професійного, надійного банку. У ділових колах банк має високий авторитет, серед населення користується довірою.

Серед клієнтів банку державні, комунальні, акціонерні та приватні підприємства і фірми, фермерські господарства. У своїй діяльності банк не орієнтований на певні галузі, тому в числі його клієнтів підприємства виробництва будівельних матеріалів та будівельні організації, підприємства енерго-, газо-, водопостачання, транспортні організації, підприємства переробки сільськогосподарської продукції та харчової промисловості, підприємства торгівлі, різні комерційні фірми.

Постійне виконання нормативів ліквідності, зобов'язань перед клієнтами, партнерами і контрагентами і досить висока прибутковість активів сформували в банківських і ділових колах імідж банку «Земельний Капiтал» як банку з бездоганною репутацією, стабільного, коректного, обов'язкового.
Офіційна інформація.