Укрсоцбанк

Т.в.о. голови правління
Матяш Ростислав

Т.в.о. голови правління Укрсоцбанку з листопада 2016 року. Досвід роботи в банківській сфері становить понад 10 років.

До призначення в Укрсоцбанк в листопаді 2016 Ростислав Матяш протягом більше семи років займав посаду віце-президента, директора з юридичних питань Альфа-Банку України. До приходу в Альфа-Банк Ростислав працював начальником юридичного управління ПУМБ.

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 03150, Київ, вул. Ковпака, 29
  • Код банку (МФО)300023
  • Ліцензія НБУ5, 05.10.2011
  • Emailinfo@ukrsotsbank.com
  • ЄДРПОУ00039019

Про банк

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з’явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділеннь, а персонал фінансової установи - близько 5 тисяч співробітників.

Голова правління Укрсоцбанку - Тамара Савощенко Голова наглядової ради Укрсоцбанку - Рушан Хвесюк