0 800 307 555
0 800 307 555

Мiсто Банк

Голова правління
Демченко Іван Анатолійович

Голова правління Місто Банку з 19 листопада 2012 року.

Раніше обіймав посади: головний спеціаліст відділу міжбанківського кредиту АКБ «Аскольд», директор департаменту цінних паперів, біржових і ділінгових операцій АБ «Банкірський дім», заступник директора Херсонського філіалу АБ «Брокбізнесбанк», заступник голови правління АТ «Місто Банк».

Джерела: сайт банку, прес-служба банку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 65009, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 11
  • Код банку (МФО)328760
  • Ліцензія НБУ194, 20.10.2011
  • Emailoffice@mbank.sky.od.ua
  • ЄДРПОУ20966466
<% selectedMarker.org_name %>
<% selectedMarker.addr %>
Всі відділення по
Нічого не знайдено
  • <% marker.addr %>,

Про банк

АТ "Місто Банк" - сучасний універсальний банк, що надає повний спектр якісних банківських послуг на фінансовому ринку України. Наш професійний колектив, заснований на принципах відкритості, поваги та довіри, націлений на встановлення партнерських відносин з клієнтом для задоволення його потреб.

З кожним днем ​​клієнтів АТ "Місто Банк" стає все більше. Тому ми постійно працюємо над вдосконаленням якості і розширенням асортименту пропонованих банківських продуктів.

Починаючи з 2004 року, АТ "Місто Банк" зробив вибір у бік універсалізації та розширив свій спектр послуг для підприємців, а також запровадив низку продуктів і послуг для фізичних осіб. Сьогодні в "роздрібному арсеналі" Банку - зрозумілі депозитні, кредитні та карткові продукти, які розраховані на людей, що цінують стабільність і гарну якість обслуговування.

Довгостроковий інтерес клієнта - головний пріоритет у роботі банку, який забезпечується поєднанням стандартних технологій з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Ми хочемо подякувати всім тим клієнтам, які довірили нам вирішення своїх фінансових питань і залишаються з нами всі ці роки. І ми, і наші клієнти тільки виграємо від такого довгострокового партнерства. Тим же клієнтам, яким ще належить знайомство з АТ "Місто Банк", ми будемо раді надати банківську підтримку у вирішенні їхніх фінансових питань.

Наша мета залишається незмінною: надання банківських послуг високої якості!
Офіційна інформація.