0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Експрес-Банк (Індустріалбанк)

Експрес-Банк (Індустріалбанк)

З 1.12.2017 - Експрес-Банк є складовою Індустріалбанку, який є правонаступником всіх прав та зобов'язань Експрес-Банку стосовно його кліентів, партнерів та контрагентів.

Акціонерний банк «Експрес-Банк» створений у 1993 році. Діяльність банку спрямована на надання різних фінансових послуг фізичним та юридичним особам. Експрес-Банк - член Асоціації українських банків. У 2012 році «IBI-Rating» підтвердило кредитний рейтинг АБ «Експрес Банк» на рівні uaВВВ + з прогнозом «стабільній». Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Починаючи з середини 2000 року в історії розвитку Банку розпочався новий етап. Становлення АБ "Експрес-Банк" як серьйозної фінансової установи на загальноукраїнському рівні не лише співпало у часі з початком кардинальних змін у роботі залізничної галузі, а й безпосередньо пов'язане з приходом до керівництва залізничним транспортом у 2000 році Георгія Миколайовича Кірпи. Завдяки проведеним реформам було створено ефективну систему управління галуззю, упорядковано її фінансово-економічну систему, в основі якої лежить прозорість розрахунків і АБ "Експрес-Банк" сьогодні є невід'ємною частиною цієї системи. Вирішальну роль у становленні Банку відіграла підтримка Міністром транспорту України Кірпою Г. М. ідеї спеціалізації АБ "Експрес-Банк" на залізничній, а згодом на усій транспортній галузі. Це дозволило Банку вийти на принципово новий етап розвитку.

Контакти

  • АдресаУкраїна, 03049, Київ, пр. Повітрофлотський, 25
  • Код банку (МФО)000000
  • Emailreception@industrialbank.ua
  • ЄДРПОУ20053145