Всього 5 хвилин і медичний страховий поліс з покриттям COVID-19 у вас на email
Південна Корея, або Республіка Корея — одна із найбагатших азійських країн з високим рівнем життя. І, відповідно, медикаменти та лікування в цілому у цій країні не можна назвати «доступними».
Проблеми зі здоров’ям зазвичай непередбачувані та можуть сильно ускладнити або ж і зовсім зіпсувати поїздку. Щоб уникнути такого дискомфорту, рекомендуємо оформити туристичне страхування заздалегідь.
Туристичне страхування — це поліс, який надає застрахованій особі можливість отримати екстрену медичну або медикаментозну допомогу за кордоном у межах суми від 30 до 60 тис. євро.
Згідно 16 статті Закону України «Про туризм», оформлення туристичного страхування є обов’язковою умовою для перетину кордону будь-якої країни для кожного громадянина України.
Дійсно, зазвичай у паспортному контролі в аеропортах дуже рідко перевіряють наявність страхових полісів, тому багато мандрівників із України не квапляться його оформлювати. Це може зумовити ряд проблем:
Тому оформлення страхування, окрім законодавчої необхідності, ще і в цілком ваших інтересах.
Туристичні поліси можуть пропонувати різний набір послуг та можуть набувати різної якості. Це залежить від декількох факторів, про які розкажемо нижче.
Вартість туристичного полісу у багато чому залежить від призначення. Для страхової компанії важливу роль грає те, який тип поїздки вас очікує: якщо це звичайна туристична поїздка на короткий проміжок часу, то ціна за страхування буде мінімальною.
Якщо це активний відпочинок — вартість полісу буде високою: під час занять спортом, особливо любительским, вірогідність отримання травми значно збільшується, тому страхова компанія ризикує отримати більше запитів на компенсацію від такого клієнта. Відповідно, ціна поліса буде вищою.
Якщо ви їдете по роботі, то ціна полісу навпаки може бути нижчою, адже у деяких страхових компаній передбачені знижки для корпоративних клієнтів.
Також велику роль для ціни страхування грає період, протягом якого ви перебуватимете за кордоном: чим довша поїздка, тим відповідно і дорожчий поліс.
Франшиза — це сума, яку застрахована особа зобов’язана сплатити самостійно. Деякі компанії вказують суму франшизи у гривнях (наприклад, всі послуги до 1 000 грн застрахована особа має сплатити самостійно), або ж у відсотках (наприклад, застрахована особа має сплатити 20% від вартості відвідування лікаря або медикаментів, а 80% компенсує стразова компанія).
Франшиза також буває нульова, або ж без франшизи: це означає, що всі послуги та медикаменти повністю оплачує страхова компанія.
Також сума страхування залежить від напрямку, за яким їде турист: наприклад один із найдорожчих полісів буде для поїздки у США, а от для поїздки у країни, що знаходяться поблизу кордону з Україною (Польща, Литва, Молдова тощо), страхування буде відносно недорогим.
Завдяки зручному туристичному калькулятору на Finance.ua ви можете знайти та порівняти найвигідніші пропозиції від надійних страхових компаній по будь-якому напрямку.
Умовно всі типи полісів можна поділити на три: базовий, стандартний та преміальний. Базовий поліс включатиме мінімальний набір допомоги, лікування несерйозних травм та покриття недорогих медикаментів. Стандартний поліс включатиме вже діагностику і лікування більш серйозних хвороб, стоматологічну допомогу та у деяких випадках навіть страхування багажу.
Преміальний тип страхування включатиме всі послуги, що є у базовому та стандартному пакетах, а також різні додаткові послуги: страхування від затримання або відміни рейсу, стаціонарне лікування тощо.
Для того, щоб оформити туристичне страхування без переплат, ви можете скористатися агрегатором від Finance.ua.
Оформлювати туристичний поліс через Finance.ua. вигідно, тому що:
Щоб оформити страхування, вам потрібно скористатися калькулятором, щоб знайти підходящу страховку, обрати серед варіантів страхову компанію, чиї умови вам подобаються найбільше, оплатити страховку та отримати готовий поліс на email.
Інші види страхування:
Популярні сторінки:
Популярні країни для подорожей: