Де взяти реально безкоштовний кредит до зарплати?

Ми знаємо, де дають гроші під 0%

Якщо потрібні гроші до зарплати і не хочеться займати у родичів або друзів, можна взяти кредит в мікрофінансових організаціях. Вони позичають через інтернет — відвідувати офіс не потрібно, гроші перерахують на будь-яку картку українського банку. Такі кредити дають під драконівські відсотки, але є хороша новина.

Деякі компанії, сподіваючись отримати постійного клієнта, видають перший кредит під 0% річних. І це не рекламний трюк. Finance.ua перевірив — кредити справді бувають безкоштовними. Ми розповімо, де можна отримати гроші під 0% і як це зробити.

Як оформити кредит з 0%

Щоб отримати кредит, потрібно заповнити форму на сайті кредитної компанії і ввести такі дані:

  • паспорт та ідентифікаційний номер;
  • номер банківської картки (на неї вам перерахують гроші);
  • місце роботи;
  • домашня адреса;
  • сімейний стан і наявність дітей.
 

Оригінали документів нікуди нести не потрібно.

Довідка про доходи мікрофінансовим компаніям теж не потрібна. У вас можуть попросити ім'я і телефон начальника або когось із колег для того, щоб перевірити місце роботи.

Протягом 5 хвилин після заповнення форми ви отримуєте рішення. Якщо відповідь позитивна, гроші відразу надійдуть на вашу картку.

 

Першого разу видають не більше ніж 3000 гривень.

Але з кожним повернутим вчасно кредитом цей ліміт буде зростати. Межа в нього теж є — 10, іноді 15 000 гривень. Максимальний термін кредиту зазвичай становить 30 днів.

Finance.ua вже писав про те, як виглядає процес оформлення онлайн-кредиту. Нічого складного.

Хто дає кредит під 0%

Ми перевірили фінансові компанії, в яких перший кредит можна оформити безкоштовно.

1) Moneyveo перераховує гроші на картку за 8-10 хвилин. Максимальна сума першого кредиту – 4000 гривень, термін – 30 днів.

2) Miloan видає швидкі кредити до 3000 гривень з терміном погашення до 30 днів і можливістю пролонгації на 3, 7 і 15 днів.

3) У MyСredit сума першого кредиту – від 100 до 3 000 гривень. Наступних – до 10 000. Можна безкоштовно неодноразово пролонгувати кредит. Для постійних клієнтів діє бонусна програма «Улюблений клієнт». Можна отримати постійну знижку до 20%.

4) Сервіс мікрокредитування CCloan працює в чотирьох країнах. Клієнт може отримати першу позику на суму від 400 до 3000 гривень.

5) Компанія AlexCredit надає короткострокові кредити до 3000 гривень на термін до місяця. Постійні клієнти за програмою лояльності можуть отримати знижку до 40%.

6) У компанії Dinero максимальна сума першого кредиту – 15 000 гривень, термін – 30 днів. Оформляється він за 8-10 хвилин. Є можливість пролонгації на 7, 14 і 30 днів.

Про що важливо пам'ятати, якщо берете кредит

  1. Не допускайте прострочення, щоб не платити штраф. Пам'ятайте про дату погашення кредиту. Якщо підійшов термін кредиту, а платити нема чим, продовжуйте кредит в особистому кабінеті на сайті кредитної компанії.
  2. Потурбуйтеся про те, щоб потрібна для погашення сума була на картці. Прострочення можна заробити з неуважності, не вчасно поповнивши картку. Майте на увазі, що на картки деяких банків платежі можуть «падати» до трьох, а іноді й до п'яти днів. Виняток — картки Приватбанку і monobank, де всі платежі відбуваються миттєво. Якщо у вас картки їхніх конкурентів, то їх краще поповнювати завчасно.
  3. Хоча перший кредит вам дадуть під 0%, такі кредити не будуть безкоштовними. Дізнавайтеся, на яких умовах вам дають кредит і беріть гроші, тільки якщо розумієте, як їх повертати.

Якщо вам потрібен кредит на велику суму або на тривалий строк, зверніться в банк. У фінансовому супермаркеті Finance.ua ви можете порівняти умови банків і отримати рішення банку щодо кредиту через інтернет.