Приват24: як прив'язати карти різних банків і переводити між ними гроші

Використання чужих карт в «приватівському» інтернет-банку

Приват24 – потужний інструмент управління особистими фінансами. Причому не тільки тими, які перебувають в «Приваті». В цей інтернет-банк можна додати картку будь-якого банку і використовувати її для здійснення платежів і переказів. Ось як це робиться.

Як додати картку іншого банку в Приват24

Для цього потрібно обрати пункт «Додати картку» у вкладці «Мої рахунки».

Натиснувши на нього, потрапляємо в нове вікно: «Додавання в акаунт картки іншого банку»:

Тут треба ввести реквізити картки: назва, 16-значний номер, термін дії та CVV-код. Для прикладу, додамо картку «Відсоточка» від Глобус Банку. Натиснувши «Далі», потрапляємо у вікно, де потрібно підтвердити свою дію.

Тут можна відредагувати введені дані картки, після чого підтвердити їх, натиснувши кнопку «Підтвердити за допомогою 3-D Secure». При цьому з картки, яка додається, буде списано 1 грн, яку потім протягом місяця буде повернуто.

Після натискання кнопки підтвердження картка з'являється в нижній частині списку карток у пункті «Картки інших банків»:

Не зовсім зручно те, що замість введеного раніше імені картки відображається EuroPay. Але здогадатися про те, що додана потрібна картка, можна за останніми 4 цифрами її номера, які відображаються під цим словом. Залишок за «чужою» карткою у Приват24 також не відображається – пише «Недоступно».

Як використовувати картку іншого банку в Приват24

Після додавання картки в список з неї можна:

  • переказувати гроші з картки на свої картки і рахунки в ПриватБанку;
  • проводити платежі на картку Visa/Mastercard будь-якого банку світу;
  • проводити платежі по Україні за реквізитами;
  • оплачувати комунальні послуги;
  • поповнювати мобільний телефон.

Якщо хочете поповнити з неї свою карту ПриватБанку (наприклад, погасити заборгованість за «приватівською» кредиткою), то просто переходимо у вкладку «Всі послуги» –> «Переказ між Вашими рахунками»:

Тут потрібно лише ввести CVV-код підв'язаної картки, суму переказу і натиснути «Продовжити». Сформований платіж потрапляє в корзину, де його треба підтвердити. Таке поповнення пройде без комісії.

При переказі на картку іншого українського банку комісія становитиме 1%, мінімум 5 грн. За переказ за реквізитами або оплату комуналки з доданої картки «Приват» візьме 2,75% від суми. Ну і поповнення мобільного з нової картки обійдеться в додатковий 1% комісії.

На цьому можливості «неприватівської» картки в Приват24 закінчуються. Якщо ви захочете, наприклад, переказати з неї гроші на не свою картку Приватбанку, купити залізничний квиток або оплатити суші в ресторані, то зробити це вже не вийде. Втім, з цією метою завжди можна використовувати свій «приватівський» пластик, попередньо поповнивши його доданою карткою іншого банку.