6 причин користуватися кредитками під час карантину

Без готівки і черг, плюс кешбек

Кредитні картки мають масу переваг. Але під час карантину вони стають не просто зручним, а скоріше, необхідним платіжним засобом. І ось чому.

Використання кредитних карток зводить до мінімуму контакт з готівкою

Готівка сьогодні – потенційний носій інфекції. У тому числі й коронавірусу COVID-19. За словами медиків, на поверхні банкнот віруси можуть залишатися небезпечними протягом тижня. Саме тому тиждень тому голова НБУ Яків Смолій заявив, що регулятор вирішив робити дезінфекцію готівки в своїх сховищах. Це частково зніме проблему, але зовсім не гарантує того, що купюри, які потраплять вам у руки, будуть безпечними. Не кажучи про те, що головні джерела готівки – каси, банкомати – це місця скупчення людей, яких зараз також краще уникати.

Будь-яка кредитна картка вирішує цю проблему, дозволяючи платити й уникати зайвих контактів з джерелами інфекцій.

Безконтактні технології – PayPass, GooglePay/ApplePay – також знижують ризик зараження

Ви знизите ризик зараження, оплачуючи товари за допомогою безконтактних карткових технологій. Оформивши картку з payPass і payWave, можна розраховуватися, просто піднісши її до POS-терміналу. А якщо додати її в гаманець смартфона GooglePay/ApplePay, то можна платити вже ним. В обох випадках ви зможете уникнути контакту з поверхнею терміналу. Не кажучи вже про те, щоб давати картку в руки продавцю чи діставати готівку.

Якщо ж ваші картки або смартфон не підтримують ці технології і доведеться проводити кредиткою в терміналі, то краще зробити це самому, не передаючи її в руки іншим, як це зазвичай роблять. І після кожного використання картки бажано протирати її антисептиком.

Кредитки дозволяють притримати валюту, поки ви користуєтеся грошима банку

COVID-19 спровокував глобальну кризу. Курси долара і євро йдуть угору. Оформивши кредитну картку з пільговим періодом, можна не поспішати здавати валюту, а безкоштовно користуватися кредитними грошима банку. Це вигідніше, оскільки великою є ймовірність того, що через тиждень валюту можна буде продати дорожче. Наприклад сьогодні (19.03.2020) $100 коштують на 160 гривень дорожче, ніж тиждень тому.

👍 💳 Найкращі картки для валютообміну

Головне не вийти з пільгового періоду і не забути вчасно погасити заборгованість по картці. А валютна «заначка» нехай лежить і дорожчає.

З кредиткою комуналку можна оплатити з дому

Звикли платити за квартиру в банку або на пошті? З кредиткою ви забудете про це. Багато банків надають можливість оплати комунальних платежів з дому через інтернет-банк. Навіть якщо такої опції немає, то з кредиткою завжди можна скористатися послугами таких систем як portmone або easypay. Це позбавить від необхідності їхати у відділення і вистоювати черги в касу. До того ж це буде ще і дешевше. Банки зазвичай встановлюють мінімальні комісії на такі платежі або взагалі проводять їх безкоштовно.

З кредитками можна заробляти кешбек

Кешбек – це частина суми, витраченої за допомогою картки, яка повертається її власнику. Банки готові платити за те, що ви користуєтеся їхніми картками, оскільки це їм вигідно. Оформивши картку з кешбеком, ви зможете заробляти, витрачаючи свої ж гроші. Він може виплачуватися живими грошима або бонусами, які потім можна обміняти на знижки. Перший варіант, звісно, кращий.

🏅Рейтинг кредитних карток з кешбеком

Іноді кешбек може доходити до 20%. Один з останніх прикладів – monobank, який вирішив саме стільки повертати своїм клієнтам за покупки в PlayStation Store, Xbox | Microsoft Store, Netflix, MEGOGO, Pornhub, Brazzers, AppStore і Google Play. Акція діє до кінця березня. Тому якщо ваш карантин проходить занадто нудно, то саме час 👉💳 оформити картку monobank 😉

З кредиткою покупки в інтернеті стають вигіднішими

Онлайн сьогодні можна купити практично все. А в умовах карантину це актуально як ніколи. Кафе і ресторани, як відомо, закриті, але багато з них перейшли на режим роботи «доставка». Сервісів, які сьогодні можуть привезти продукти або ліки додому, більш ніж достатньо. Не кажучи вже про великі мережеві магазини, які давно торгують у мережі і доставляють товари по всій країні.

Кредитною карткою платити в інтернеті може бути удвічі вигідніше. По-перше, оформивши правильну картку, ви зможете заробляти кешбек від банку. По-друге, якщо здійснювати покупки через кешбек-сервіси, то можна отримувати додаткову винагороду ще й від них. По-третє, завдяки кредитним карткам з розстрочкою покупки можна оплачувати протягом декількох місяців, що іноді буває дуже доречно.