Як замовити готівку в Приват24

Все, що потрібно знати про корисну послугу

Вам потрібно зняти готівку з картки або депозиту в Приватбанку? Краще замовте її заздалегідь. Прийшовши в банк "без попередження", ви можете зіткнутися з ситуацією, коли в касі не виявиться потрібної суми. В першу чергу це стосується валюти і великих сум у гривні (від 50 000). Багато хто не в курсі, що для замовлення готівки зовсім не обов'язково їхати до відділення або дзвонити консультанту. Це можна зробити в інтернет-банку Приват24.
Зміст

Що потрібно знати про замовлення готівки в Приват24

На потрібну дату можна замовити потрібну суму в одній з чотирьох валют – долар США, євро, російський рубль або гривня. Правда, з урахуванням деяких обмежень:

  • Мінімальна сума замовлення – 50 доларів, 50 євро, 50 російських рублів або 10000 гривень.
  • Замовити суму в іноземній валюті можна тільки кратну 50. Наприклад, 1050 доларів, 2350 євро і т.п. Замовити 940 доларів або 820 євро не вдасться.
  • Замовлення можна зробити тільки на робочий день.
  • Сума, яку замовляє клієнт, повинна числитися на його картковому рахунку або депозиті. Замовити те, чого у вас немає, система не дасть.
  • Щоб скористатися послугою, потрібно стати клієнтом банку: оформити депозит або кредитну картку.

Замовлена сума буде зарезервована на весь день замовлення. Якщо клієнт в цей день за нею не прийде, замовлення автоматично анулюється. Щоб розуміти, як працюють банки – підписуйтесь на наш канал у телеграмі.

Як правильно замовити готівку?

1. Заходимо в інтернет-банк Приват24, пункт меню «Всі послуги».

2. У вертикальному меню знаходимо підпункт «Послуги», а в ньому «Замовлення готівки».

3. Вводимо суму і вибираємо валюту:

4. Потім система запропонує вибрати: розпочати пошук з вибору дати замовлення або вибору потрібного відділення:

5. Ми залишаємо вибір за замовчуванням – пошук з вибору дати замовлення – і натискаємо «Продовжити». Далі буде видно дати, на які можна зробити замовлення. Наприклад, якщо замовлення робити 4 грудня, доступними датами були найближчі 10 днів, починаючи з наступного:

6. Після вибору потрібної дати система запропонує вибрати адресу відділення, на яку буде виконано замовлення.

Спочатку вибирається регіон (область):

Потім місто:

Потім конкретне відділення із запропонованого списку:

Після того, як всі ці пункти будуть пройдені, з'являється повідомлення, яке підтверджує замовлення:

Все, гроші замовлені.

Таким же чином можна замовити видачу міжнародного валютного переказу. Для цього необхідно вибрати одну з систем переказів і ввести всі дані щодо даного переказу:

Скасувати замовлення можна тільки дзвінком на гарячу лінію банку. У самому Приват24 така можливість не передбачена.

Що робити з валютним дріб'язком?

Часто так буває, що після виплати депозиту або переказу на картці залишається пара доларів або навіть центів. Звісно, банк не зможе їх виплатити. Дрібницю можна переказати на гривневу картку за курсом купівлі валюти банком. Цю операцію можна зробити в тому ж Приват24.

Як бути, якщо потрібна сума не кратна 50?

В цьому випадку доведеться докупити валюту до потрібної суми в банку або в обміннику. Але потрібно враховувати, що банк продає суми, кратні мінімальній паперовій купюрі – $1 або 5 євро. Докупити, наприклад, 4 євро не вдасться.