Де взяти кредит, якщо банки відмовляють?

Кредит в МФО – дорого, зате швидко і зручно

Банківський кредит – річ хороша, але, як показує практика, далеко не завжди доступна. У банку може бути маса причин для того, щоб не давати в борг клієнтові, про які той навіть не підозрює. Що ж робити, якщо потрібні гроші, але банк відмовив у кредиті? Розбираємося разом зі SlonCredit.

Не секрет, що в банку можна взяти кредит. На різні потреби і під різні відсотки. Іноді навіть безкоштовний – наприклад, безвідсоткова розстрочка або кредитний ліміт на картці. Можна, але далеко не завжди. Досить поширена ситуація – ви приходите у відділення, сподіваючись отримати якусь суму, розповідаєте все про себе, але в самий хвилюючий момент отримуєте відмову. Особливо часто таке буває в часи економічних потрясінь, таких, як зараз. Клієнти, які раніше здавалися банкам благонадійними, сьогодні в їхніх очах стали проблемними.

Втім, в звичайний, економічно спокійний час у них теж вистачає причин не давати кредити. Це може бути зіпсована кредитна історія. Клієнту достатньо кілька разів через неуважність пропустити платіж за попередніми позиками і це тут же відобразиться «червоним рядком» в його кредитному досьє. Банки дуже негативно реагують на таке. Навіть, якщо сума прострочення була несуттєвою.

Або вік позичальника. Для банку найбажаніший клієнт той, кому 25-45 років. Якщо людині ще немає 25 або, навпаки, за 60, її шанс отримати кредит скорочується в рази.

Дуже часто відмовляють тим, у кого немає офіційного працевлаштування. Якщо клієнт не може надати офіційну довідку про доходи, то багато банків не будуть кредитувати його категорично.

Але де ж брати гроші, якщо відмовив банк? У мікрофінансовій організації (МФО), в якій можна отримати кредит онлайн на картку. Ці компанії не такі вимогливі до клієнтів і готові кредитувати тих, кому банкіри відмовили беззастережно. МФО змогли зруйнувати монополію банків на ринку кредитування і їхні послуги стають дедалі популярнішими. І на те є причини.

Це не найдешевші кредити, зате вони беруться швидко, просто, без зайвої тяганини і бюрократії. У житті буває маса ситуацій, коли ці чинники набагато важливіші, ніж процентна ставка за кредитом. Наприклад, вони незамінні, якщо людина захворіла і їй терміново потрібно купити ліки, на які наразі немає грошей. Вони виручать, якщо раптом стався форс-мажор під час заміської поїздки: поломка авто або втрата гаманця з грошима тощо.

Детальніше про переваги кредитів в МФО перед банківськими розповімо на прикладі компанії SlonCredit.

Мінімум формальностей і максимум зручностей

Процес оформлення кредиту налаштований так, щоб користувач максимально швидко міг отримати рішення і кошти на картку. Вам не потрібно їхати до відділення банку, вистоювати в черзі до менеджера, звітувати перед ним про те, для чого вам потрібні гроші, замовляти на роботі довідку про доходи та інші документи. Ви просто заходите на сайт SlonCredit, вказуєте суму, термін кредитування натискаєте «Отримати кредит». Реєстрація займе 5-10 хвилин: вказуємо номер телефону, реквізити паспорта, ІПН і номер картки. Все, заявка на кредит готова.

Завжди доступно

Хочете отримати кредит не в робочий час? Не проблема. Онлайн-сервіс SlonCredit працює цілодобово. Для оформлення потрібен лише доступ до інтернету і банківська картка.

Немає прихованих платежів

Банки не кажуть про деякі платежі, які можуть супроводжувати виданий кредит: за обслуговування договору, страховки, розрахунково-касове обслуговування, комісії за погашення і т.п. Вони, звісно, їх вказують в договорах, але часто дрібним шрифтом і для багатьох позичальників зайві витрати будуть неприємним сюрпризом. У випадку з SlonCredit все прозоро – платити доведеться тільки за кредитом і жодної копійки більше.

Легке погашення

Для погашення кредиту в SlonCredit не обов'язково нікуди їхати. Це можна зробити в особистому кабінеті користувача на сайті компанії, в терміналах ПриватБанку, EasyPay, City24, iBox, 2click, а також звичайним платежем за реквізитами з картки будь-якого банку.

Великі можливості

Кредит можна взяти на різні суми та цілі. Зареєструвавшись, ви зможете отримати онлайн на картку від 5000 до 100 000 гривень на термін від 3 до 12 місяців. Далеко не всі МФО можуть похвалитися такими умовами. SlonCredit – єдина компанія на ринку, яка надає кредити онлайн на 12 місяців з щомісячним погашенням.