Безвідсотковий кредит

Актуальні пропозиції по кредиту онлайн без відсотків. Оформлення цілодобово, без довідок і поручителів.
Оновлено 29.03.2020
Введіть необхідну суму грн
від 1 до 48
Завантажуємо пропозиції
Немає результатів
Змініть суму та/або термін, або
Відгуки про кредити на Finance.ua
  1. Кредит без відсотків

Кредит без відсотків

Условия кредита

Сума першої позики до 5000 грн
Відсоткова ставкавід 0 відсотків
Вимоги до позичальниківІПН, паспорт 
Вікз 18 до 80 років

Особливості оформлення кредитів без відсотків

У процесі дослідження ринку кредитування клієнти банків прагнуть вибрати найбільш вигідний продукт. Оцінюючи пропозиції з мінімальною процентною ставкою, позичальник бажає отримати кредит без відсотків. Адже використовувати кошти фінансової організації в скрутній ситуації без переплат – це дуже приваблива перспектива. При оформленні кредиту без відсотків можна не турбуватися про те, що процентна ставка вдарить по кишені. Саме з цієї причини популярність таких кредитних продуктів є найбільш високою.  

Де можна оформити кредит без відсотків крім банку?

 

В даний час кредит без переплат надають не тільки банки, але і різні мікрокредітной організації. Вони залучають клієнтів гнучкими умовами співпраці, оперативністю надання потрібної суми. Робота МФО регулюється через Нацкомфінпослуг. Як правило, мікрокредітной організації перераховують клієнтам гроші на банківську карту. У деяких випадках позичальнику необхідно відвідати відділення компанії.

Особливості кредитування без відсотків

 

Клієнти повинні знати про цей варіант фінансування наступне:

  • мікрофінансові організації надають кредити онлайн без відсотків тільки один раз новим клієнтам. На перший займ завжди поширюється обмеження. Тобто, отримати великий безвідсотковий кредит навряд чи вийде;

  • при оформленні безвідсоткового кредиту може діяти обмеження по терміну: наприклад, якщо кошти надаються на 2 тижні, після закінчення даного терміну в разі непогашення кредиту з клієнта буде стягуватися відсоток;
  • часто мікрофінансові організації пропонують оформити безвідсотковий кредит онлайн без відмови для залучення нових клієнтів: в подібних пропозиціях немає спроб обдурити позичальників. Швидше, подібний продукт є акційним.

Відповідно, якщо позичальник бажає оформити позику без відсотків з максимальною вигодою, доцільно звертатися кожен раз в новий сервіс. Достаток пропозицій дозволяє підібрати найбільш лояльні умови. Головне, що потрібно від клієнта організації – погашати борг своєчасно і не допускати можливої ​​прострочення.

Як оформити кредит без відсотків

 

Якщо позичальник вирішив оформити кредит без переплат, йому необхідно оформити онлайн-заявку на офіційному сайті мікрофінансової організації або через каталог Finance.ua. Для цього потрібно надати паспорт, а також ІПН. Термін погашення боргу у кожної організації є різним. Як правило, цей період становить від 10 до 35 днів.

У яких випадках надається кредит без відсотків

 

Вигідний кредит онлайн без відсотків можна оформити, якщо планується купівля побутової техніки. Ще один варіант – використовувати кредитну карту з безвідсотковим періодом для будь-яких цілей. У першому випадку важливу роль відіграє факт співпраці магазину з банком або фінансовою організацією. Оформити нульовий кредит на квартиру, автомобіль неможливо.

Миттєвий безвідсотковий онлайн-кредит є більш привабливим, в порівнянні з банківським. Розгляд заявки зазвичай займає не більше 10 хвилин. Для її подачі не обов'язково виходити з дому. Все, що потрібно для отримання онлайн-кредиту без переплати – доступ до мережі Інтернет.