Як оформити віртуальну картку Приватбанку

І навіщо вона потрібна

Навіщо потрібна віртуальна картка? Передусім для більшої безпеки ваших грошей. Ми розповімо, як оформити таку картку в ПриватБанку і в яких ситуаціях краще використовувати саме її, а не пластик.
Зміст

Віртуальна картка випускається в електронному вигляді й використовується в основному для розрахунків в інтернеті. Вона може захистити вас від фішингу – одного з видів інтернет-шахрайства. Зловмисники часто створюють у мережі сайти, зовні схожі на сайти банків, популярних онлайн-магазинів, сервісів поповнення телефонів – тих, де введення даних платіжної картки виглядає логічним і обґрунтованим. Але їхня єдина мета – зчитати ці дані за допомогою шкідливого коду, щоб потім вкрасти ваші гроші.

Тому для розрахунків у мережі краще використовувати саме віртуальну картку, попередньо переказавши на неї ту суму, яку збираєтеся витратити. Так, наразившись на шахраїв, ви ризикуєте втратити тільки її. Решта грошей буде в безпеці.

ПриватБанк пропонує клієнтам на вибір відразу дві подібні картки – віртуальну і інтернет-картку. Як їх оформити і чим вони відрізняються?

Але для початку невеликий тест – 6 цікавих фактів про найбільший банк країни, про які ви не знаєте. Чи знаєте? 😀

Як відкрити інтернет-картку в Приват24

Для цього заходимо в інтернет-банк Приват24 і вибираємо пункт меню «Замовити картку»:

Спочатку система запропонує вибрати платіжну систему для картки – VISA або MasterCard:

Потім потрібно вказати валюту картки: гривня, долар США або євро.

Припустимо, нам потрібна картка в гривні. Вибираємо її і натискаємо «Продовжити». Далі система сповістить вас про успішну обробку заявки.

Нова картка буде відображатися в меню «Картки» після повторного входу в Приват24.

Інтернет-картка має всі ті ж параметри, що і звичайна картка: номер, термін дії та CVV-код. Останній, щоправда, ще потрібно отримати. Для цього натискаємо на «Код CVV»:

У наступному вікні з переліку наявних карток вибираємо щойно створену інтернет-картку і тиснемо «Далі»:

Система відрапортує про прийом заявки на отримання коду:

Через кілька хвилин на фінансовий номер телефону прийде SMS-повідомлення з CVV-кодом.

Все. Карткою можна користуватися. Нею можна оплачувати покупки в інтернеті, отримувати перекази. З неї також можна відкрити депозит у Приват24.

Як відкрити віртуальну картку в Приват24

Віртуальну картку можна оформити в бета-версіях Приват24 – в десктопній або мобільних: на Андроїд або iOS. Для довідки: у бета-версій мобільних додатків чорна іконка, у не бети – світла.

Щоб замовити віртуальну картку в десктопній бета-версії інтернет-банку потрібно в меню «Гаманець» вибрати пункт «Додати картку»:

Після цього система запропонує на вибір:

  • картку іншого банку;
  • інтернет-картку;
  • віртуальну картку.

Вибираємо «Віртуальну картку».

Далі потрібно буде визначитися, яку саме картку ви оформляєте – кредитку («Універсальна») чи дебетову («Картка для виплат» – КДВ). А також вибрати платіжну систему.

«Універсальну» можна відкрити тільки в гривні. А ось для КДВ можливі варіанти:

  • гривня;
  • долар США;
  • євро;
  • російські рублі.
 

Визначившись, натискаємо «Додати картку». Якщо все успішно, програма видасть таке повідомлення:

Картка з'являється в списку ваших карток через кілька хвилин. Називатися вона буде «Картка для виплат» або «Універсальна», але для зручності її можна перейменувати в «Віртуальну картку». Це легко зробити через меню картки.

Потім до неї потрібно отримати PIN- і CVV-код. Для цього заходимо в налаштування картки і обираємо відповідний пункт:

Коди прийдуть в SMS-повідомленні. Все. Картка готова до використання.

Ну і головне – чим віртуальна картка відрізняється від інтернет-картки? Вона має дві переваги:

  1. З неї можна зняти готівку як у банкоматі (операції без наявності картки), так і у відділенні банку за номером картки;
  2. Її можна додати в Google Pay або Apple Pay і використовувати для розрахунку в торговельних точках як звичайний пластик.