Ідеальні карти для покупок у супермаркетах

Огляд Finance.ua

За покупками можна піти з будь-якою кредитною карткою. Але лише деякі з них дозволяють отримати додатковий прибуток завдяки кешбеку за покупки в супермаркетах.
Зміст

Finance.ua зібрав в одному матеріалі банківські картки, які ідеально підійдуть для походів у магазин.

Кредитна картка «всеМОЖУ Online» ПУМБ

Віртуальна кредитна картка всеМОЖУ Online – не дарма лауреат престижної премії FinAwards-2023 у номінації «Краща кредитна картка» та постійний учасник нашого щомісячного огляду «Комбінація карток для максимального кешбеку».

Картка – безкоштовна в обслуговуванні. При здійсненні покупок, ні за що (окрім відсотків, у разі вильоту з грейс-періоду) платити не треба.

Зі всеМОЖУ Online українці зможуть оцінити усі переваги кредитної картки, а саме: здійснювати купівлі карткою за рахунок кредитних коштів, здійснювати перекази та знімати кошти, адже на усі операції діє пільговий період до 62 днів, а комісія за зняття та перекази кредитних коштів лише 2,99%, поповнювати мобільний рахунок та сплачувати за комунальні послуги без комісії, отримувати кешбек. Доречі, максимальна сума кешбеку на місяць – 500 грн.

Картку можна оформити в мобільному додатку ПУМБ Оnline, не виходячи із дому (для діючих клієнтів банку), а також у будь-якій точці продажу банку.

Кредитна картка «GlobusPlus» Банку Глобус

Ця картка відносно молода, але вже встигла завоювати популярність у клієнтів після того, як банк почав розкручувати свою програму лояльності.

У травні по картці можна отримати пристойний кешбек. Особливо приваблюють 3% (як за кредитні, так і за свої гроші) на покупки у супермаркетах, а також кафе та ресторани.

Кредитний ліміт за цією карткою може сягати 100 тис. гривень, але банк не роздає його навсібіч.

Вимога до клієнтів, які бажають користуватися банківськими грошима, – щонайменше 3 роки трудового стажу.

Кредитна картка izibank

Кредитний ліміт до 200 тис. гривень та 62 дні, протягом яких можна витрачати банківські гроші без комісій – не єдині переваги цієї картки.

Останні пів року банк стабільно пропонує своїм клієнтам 1,5% кешбеку на покупки в супермаркетах, причому як за кредитні, так і за свої гроші.

До того ж, банк не скупиться на кредитний ліміт, і шанс його отримати є навіть у тих, хто не працює офіційно.
Одна з явних переваг – наявність поточного рахунку до запитання «Заначка»: на ньому зручно зберігати свої кошти під пристойні 10% річних.

У будь-який момент, коли потрібно поповнити картку, можна перекинути кошти з «Заначки» на картковий рахунок. В решту часу ваші гроші будуть приносити додатковий дохід у вигляді відсотків.

Кредитна картка «Велика п'ятірка» Таскомбанку

Кредитна картка «Велика п'ятірка» Таскомбанку – бронзова призерка премії FinAwards-2021 у номінації «Найкраща програма лояльності».

Банк постійно нараховує 1% кешбеку на всі покупки в супермаркетах, причому це реальний 1% (тобто чистими), так як банк сам платить за клієнта всі податки із заробленого.

Крім того, 1% кешбеку можна отримати, заправляючись на АЗС, і ще 0,5% – на решту всіх витрат.

Максимальна сума кешбеку на місяць – 777 гривень «брудними» (до відрахувань), але цього цілком вистачає, якщо використовувати картку лише під купівлю продуктів та заправку на АЗС.

Натомість виводити кешбек на картку та користуватися заробленим можна хоч щодня (підтримується виведення сум кешбеку від 1 гривні).

Картку можна у будь-який момент поповнити, використовуючи застосунок TAS2U (існує в десктопному та мобільному варіантах), з картки будь-якого іншого банку. Таскомбанку комісію за цю операцію не бере.

Єдиний суттєвий мінус – кешбек нараховується лише на оплату кредитними коштами. А кредитний ліміт банк хоч і дає, але неохоче.

Кредитна картка «2 кешбеки» Райффайзен Банку

Особливість цієї картки – можливість отримання відразу двох кешбеків: 1% – за оплату покупок і 1% – за поповнення картки грошима.

Отже, можна сміливо робити покупки в супермаркетах, поповнювати витрачені кошти – та ще й заробляти при цьому.

Банк надає по цій карті дуже пристойний кредитний ліміт – до 250 тис. грн. Щоправда, щоб його отримати потрібно офіційне працевлаштування.

Кредитна картка «Red 2.0» Сенс Банку

Особливість цієї картки – досить цікава програма лояльності Cash'U Сlub , за якої власник картки може вибирати до 7 категорій для нарахування підвищеного кешбеку, одна з яких – «Продукти».

Також існує окрема категорія «Кондитерські», що дозволяє отримати підвищений кешбек у магазинах типу Roshen.

Також можна отримати 0,5% кешбеку («брудними», звичайно), оплачуючи різні покупки за допомогою смартфона (використовуючи Google Pay або Apple Pay).

Так, на місяць можна накопичити 500 бонусів, які потім можна буде використовувати для оплати скоєних раніше покупок.

Банк дає по карті до 100 тис. гривень кредитного ліміту й отримати його набагато простіше, ніж у Райффайзен Банку або Глобусі: офіційне працевлаштування тут не вимагають.

***

Як бачимо, вибір карток для походу в супермаркет досить пристойний. І навіть якщо в якомусь банку не пощастило із кредитним лімітом, це не привід засмучуватися. Зрештою, є картки, що дозволяють робити покупки із задоволенням та заробляти, розплачуючись власними коштами.