Поповнення картки ПриватБанку – просто, швидко, зручно

5 популярних способів поповнити картку «Привату»

ПриватБанк – найбільший і як і раніше найпопулярніший український банк. Оперативна служба підтримки користувачів, найбільш розгорнута мережа відділень, банкоматів і терміналів зробили його картки ключовим засобом взаєморозрахунків для мільйонів українців. А зручний інтернет-банк Приват24 дозволяє розпорядитися грошима так, як вам буде завгодно. Але для цього спочатку гроші потрібно покласти на вашу картку. Ми розповімо, як можна поповнити картку ПриватБанку.

Найпопулярніші способи поповнення картки ПриватБанку це:

 1. Готівкою в касі відділення;
 2. Готівкою через термінали самообслуговування;
 3. З іншої картки ПриватБанку через Приват24;
 4. З картки іншого банку – через сервіс Sendmoney;
 5. Платіж за реквізитами з картки іншого банку.
 

Комісія при поповненні картки ПриватБанку

Буде комісія при поповненні картки ПриватБанку чи ні, а також її розмір залежить від кількох факторів:

 • типу поповнюваної картки – це може бути «картка для виплат» або «Універсальна»;
 • власника картки – поповнюється своя карта чи чужа;
 • виду платежу – готівковий чи безготівковий;
 • обраного варіанту безготівкового поповнення.
 

Поповнення готівкою через касу

Що стосується картки «Універсальна», то комісія при поповненні картки ПриватБанку через касу не береться. Якщо це «Картка для виплат», то вона становитиме 0,5% від суми.

Незалежно від того, яку з карток ви поповнюєте, її краще мати при собі і пред'явити касиру для ідентифікації. Якщо її при вас не буде або якщо ви поповнюєте чужу картку, то за поповнення доведеться заплатити додаткові 5 гривень комісії. А підписатися на наш телеграм можна без комісій вже зараз.

Поповнення картки ПриватБанку через термінал

Комісія при поповненні картки ПриватБанку через термінал буде залежати від того, чи є той, хто поповнює, його клієнтом.

Термінал при поповненні запропонує ідентифікуватися за допомогою картки або за номером телефону. Якщо ви підтвердите свою особистість одним із запропонованих способів, то:

 • при поповненні своєї картки «Універсальна» комісія стягуватися не буде, при поповненні своєї «Картки для виплат» вона складе 0,5% від суми;
 • при поповненні чужої картки «Універсальна» комісія становитиме 0,2% від суми (мінімум 2 гривні), при поповненні чужої «Картки для виплат» – 0,7%.

Якщо терміналом скористалася особа, яка не є клієнтом ПриватБанку, то комісія за поповнення картки «Універсальна» становитиме 0,5% (мінімум 5 гривень), а за поповнення будь-якої «Картки для виплат» – 1%.

Поповнення через інтернет-банк Приват24

Найзручніше, звичайно, поповнювати картки ПриватБанку через Приват24.

Поповнення за допомогою Інтернет-банку картки «Універсальна» (неважливо, своєї чи чужої) пройде без комісії. Якщо ж поповнювати чужу «Картку для виплат» своєю аналогічною карткою, то за таку операцію банк візьме 0,5% від суми. Якщо поповнювати будь-яку «Картку для виплат» зі своєї «універсальної», то комісія становитиме 1%.

Поповнення через Sendmoney

Поповнення картки ПриватБанку без комісії можливе і через приватівський сервіс Sendmoney:

За його допомогою можна без комісії поповнити «універсальну» картку карткою будь-якого іншого банку, а «Картку для виплат» – з комісією в 0,5%.

Платіж за реквізитами з картки іншого банку

Нарешті, будь-яку картку ПриватБанку можна поповнити за допомогою платежу за реквізитами з картки будь-якого іншого банку. Вартість відправки такого поповнення визначатиметься тарифами банку-відправника. Щодо зарахування, то на «Універсальну» гроші впадуть без комісії, а на «Картку для виплат» за вирахуванням комісії в 0,5%.

Реквізити для такого поповнення можна знайти, зайшовши в Приват24 у властивості картки і натиснувши на «реквізити картки».