Півроку новому Приват24

Те, чого ви не знали про найпопулярніший інтернет-банк

Півроку тому ПриватБанк оновив Приват24. Ми вирішили, що це привід розповісти вам про вражаючі масштаби використання цього інтернет-банку, а також нагадати про деякі його функції, про існування яких багато людей досі не підозрюють.
Зміст

Цікаві факти про Приват24

11,04 млн людей – стільки користувачів було у Приват24 станом на початок березня 2020 року. Якщо вірити останнім даним перепису населення, то це майже 30% населення країни. До речі, всього у «Привату» клієнтів – фізичних осіб, які за останні півроку провели хоч одну транзакцію по картці – 17,3 мільйонів.

 

Стільки разів в середньому за місяць один клієнт заходить в свій Приват24.

Такою в 2020 році була пропорція використання веб- і мобільної версій інтернет-банку. До «веб» належать настільні комп'ютери, до «мобільної» – смартфони і планшети. Тож не дивно, адже за функціоналом мобільна версія мало чим відрізняється від настільної.

Така пропорція використання Приват24 на мобільних пристроях. Як видно, користувачів Android версії Приват24 в три рази більше, ніж тих, хто користується ним на iPhone.

Так виглядає список з ТОП-4 найбільш затребуваних функцій Приват24. Під «різними платежами», грубо кажучи, варто розуміти все те, що не потрапляє в інші категорії. Наприклад, покупку квитків, оплату навчання, лікування, податків, штрафів тощо.

Стільки людей в середньому щомісяця сплачують комунальні послуги в Приват24

Такі обсяги оплаченої комуналки користувачами Приват24 за весь 2019 рік.

Стільки разів користувачі інтернет-банку купували залізничні й автобусні квитки. Це найпопулярніша функція Приват24 з розділу «Послуги», яких там безліч. Починаючи від покупки всіляких страховок, закінчуючи замовленням їжі та квітів.

Такі дані щодо обсягів проданої клієнтам валюти в Приват24 з березня по грудень 2019 року. У додатку функція обміну валют винесена окремим пунктом в меню «Перекази». Втім, шукати її там не обов'язково. Можна просто зробити переказ з гривневої картки на, наприклад, доларову. У цьому випадку теж відбудеться обмін валют.

Функції Приват24, про які ви могли не знати

Технологія FacePay24

Разом з новою версією Приват24 в інтернет-банку з'явилася технологія розпізнавання обличчя – FacePay24. З її допомогою клієнт може розраховуватися в магазині не карткою, а своїм обличчям. У буквальному сенсі.

Для цього потрібно:

  • використовуючи підказки додатка, зробити три фотографії свого обличчя;
  • вибрати картку, яка буде використовуватися за замовчуванням для оплати;
  • знайти в магазині касу з планшетом;
  • подивитися в камеру планшета і зробити фотографію.

Система ідентифікує клієнта за фотографією і спише суму покупки з його картки. Правда, працює це поки тільки в кількох магазинах Дніпра.

Грошові перекази

Приватбанк працює з декількома системами грошових переказів. Гроші із кожної можна отримати прямо в Приват24. Йти в відділення і стояти в черзі не доведеться.

Щоб отримати переказ, наприклад, в євро з Італії по Western Union, потрібно:

  • вибрати іконку Western Union;
  • натиснути «Отримати»;
  • ввести контрольний номер переказу, суму переказу в валюті виплати;
  • вказати країну, з якої переказ відправлений (в нашому випадку – Італія);
  • вибрати валюту, в якій хочете отримувати переказ;
  • вказати картку, на яку будуть зараховані гроші.

Якщо є «Картка для виплат» у євро, то на неї переказ буде зарахований без комісії.

Квитки в кіно

Ця опція Приват24 доступна тільки для жителів великих міст: Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Запоріжжя. Працює вона так. Вибираємо місто, отримуємо перелік фільмів, які йдуть в кінотеатрах. Натиснувши на афішу вподобаного фільму, можна вибрати кінотеатр, сеанс і місця зі списку вільних.

Дисконтні картки

Ще одна «фішка» Приват24 – «гаманець» дисконтних карток різних торговельних мереж. Будь-яку картку можна додати, відсканувавши штрих-код або ввівши його вручну.

Пошук лікаря

Спільно з сервісом DOC.UA «Приват» реалізував у своєму інтернет-банку можливість пошуку лікарів за 80 медичними спеціалізаціями. Вам потрібно вказати свою адресу, номер телефону (за замовчуванням висвічується фінансовий номер клієнта), вибрати спеціалізацію доктора і залишити короткий коментар, коротко виклавши в ньому суть своєї проблеми. Після цього натискаємо «Подати заявку». Протягом 10 хвилин повинен передзвонити співробітник DOC.UA. Він дасть первинну консультацію і запропонує профільного фахівця, до якого можна буде записатися на зручний час.

Кредитна історія

В Приват24 можна дізнатися свою кредитну історію. Для тих, хто регулярно користується кредитами і кредитними картками – функція вкрай корисна. Коштує послуга 50 гривень. Заплативши їх, ви зможете ознайомитися зі своїм кредитним досьє, яке зберігається в найбільшому з вітчизняних бюро кредитних історій – УБКІ, створеному самим ПриватБанком.