Кращі картки для зняття готівки

Пластик для тих, хто любить похрумтіти купюрами

Безготівкові розрахунки впевнено витісняють готівкові гроші по всьому світу. І Україна – не виняток. Але в країні ще повно місць, де банківські картки поки не приносять користі. Їх не приймають на продуктових ринках, у багатьох дрібних магазинах, перукарнях, тренажерних залах і інших точках. Зрештою, за них не купиш кропу або петрушки у бабусі в підземному переході. Тому ми вирішили зробити добірку кращих карток для зняття готівки. Вона буде корисна тим, кому часто потрібні паперові гроші.

Кредитна картка «Просто картка» Таскомбанку

Кредитний ліміт
До 100 000 грн
Ліміт без довідки
До 50 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
 • Безкоштовне смс сповіщення
 • Строк кредиту - 365 днів з автоматичною пролонгацією на такий самий строк
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Цілком життєва ситуація: закінчилися гроші, зарплата тільки через тиждень, але вам терміново потрібна готівка. У Таскомбанку для таких випадків є відмінне рішення – «Просто картка». Саме в простоті і полягає головна філософія цієї картки. І відображено це не тільки в назві. Тут не може бути питань щодо умов випуску та обслуговування — і те, й інше безкоштовно. Зрозуміла для кожного користувача розрахункова дата – останній день місяця. Нехитрий дизайн у вигляді білого шматка пластика без мудрованих зображень. По ній навіть немає пільгового періоду, тому вам не доведеться робити позначки в календарі або тримати зайві дати в голові. Мета цієї картки – допомогти в непростих фінансових ситуаціях. З неї можна без комісії знімати готівку в рахунок ліміту в касах банку або в будь-якому банкоматі на території України. Але за користування кредитними грошима доведеться платити: 1,48 гривні за кожну зняту тисячу гривень. Щоб оформити «Просто картку» з кредитним лімітом до 30 000 гривень, потрібні лише паспорт і код. Якщо захочете більший ліміт, доведеться показати довідку про доходи.

Кредитна картка «ВсеМожу» ПУМБ

Кредитний ліміт
До 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 30 000 грн
Пільговий період
До 62 діб
Обслуговування
Безкоштовно
 • Бронзовий призер FinAwards 2021 «Найкраща кредитна картка»
 • Пільговий період до 62 днів на покупки карткою і комуналку в ПУМБ online
 • Зняття готівки без комісії за рахунок кредитних коштів в банкоматах по всьому світу
 • Щомісячний платіж - всього 3% від використаної суми кредиту
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayWave / PayPass Платіжна система Visa Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

До цієї картки варто придивитися тим, хто частенько користується готівкою за кордоном. Знімати з неї кредитні кошти без комісії можна в будь-яких банкоматах по всьому світу. Платити за таке благо доведеться з розрахунку 47,88% річних. А якщо не погасити борг в строк, то штраф складе 62% річних. Але якщо ви далеко від батьківщини і гроші потрібні ненадовго, то варіант непоганий. Якщо вдома, то можна пошукати альтернативу. Тим, хто працює неофіційно, можна розраховувати на 30 000 гривень ліміту. Відразу таку суму банк може і не схвалити. Але з часом, при активному використанні картки і хорошій фінансовій дисципліні можна розраховувати на його більшу лояльність.

Кредитна картка Red Cash Альфа-Банку

Кредитний ліміт
500 - 200 000 грн
Ліміт без довідки
До 75 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
 • Срібний призер FinAwards 2023 «Найкраща програма лояльності»
 • Розстрочка до 24 міс під 0,01% річних
 • Безкоштовне поповнення картки та зняття кредитних коштів готівкою
 • Цифровий банк Sense SuperApp
Картка з чіпом Технологія безконтактної оплати PayPass Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Red Cash – кредитна картка від «Альфи», яка також дозволяє знімати готівку без комісії в рахунок кредитних коштів. Її перевага в тому, що банк просить за це цілком лояльні 26% річних. Тобто, якщо погасити борг до настання розрахункової дати, то переплата буде близько 70 копійок на день за кожну 1000 гривень. При цьому бажано погасити весь борг за карткою до настання розрахункової дати. Інакше доведеться заплатити неприємну комісію за розрахунково-касове обслуговування – 3,5% від суми заборгованості. Це щодо зняття кредитних коштів. Що стосується своїх, то їх з цієї картки знімати вкрай не рекомендується. Занадто дороге задоволення – заплатите 4% комісії (мінімум 20 гривень). Банк лояльний в питанні надання кредитного ліміту. 75000 можуть отримати навіть ті клієнти, у яких немає офіційного працевлаштування.

Кредитна картка Card Blanche Blue Ідея Банку

Кредитний ліміт
1 000 - 200 000 грн
Обслуговування
Безкоштовно
 • Безкоштовне смс сповіщення
Платіжна система MasterCard Платіжна система Google Pay Платіжна система Apple Pay

Замикає цю добірку «Ідея» зі своєю карткою Card Blanche Blue. Картка також дозволяє знімати кредитні кошти без комісії. До того ж коштувати це буде дешевше, ніж у інших карток – лише 24% річних або 2% на місяць. Але погасити борг треба до кінця розрахункового періоду. Якщо цього не зробити, переплата зросте в 4 рази! Обов'язковий мінімальний платіж в цьому випадку складе 8% від заборгованості:

 • 2% – плата за користування кредитними грошима,
 • 4% – штраф за несанкціонований овердрафт,
 • 1% – страховий платіж,
 • 1% піде на погашення заборгованості.

Під «страховим платежем» мається на увазі страховка від фінансових ризиків. За неї доведеться платити 1% від суми фактичної заборгованості (але не менше ніж 20 гривень), якщо така буде станом на останній день місяця. Від страховки можна відмовитися, але в банку кажуть, що в цьому разі розраховувати на великий кредитний ліміт не варто.